Neverna snubenica

Príspevok v téme: Neverna snubenica
chucky

ani neviem ako zacat, som v takej situacii zeby som najradsej odisiel a nikdy sa nevratil. s priatelkou, mimochodom snubenicou sme spolu 5 rokov, z toho 3 zijeme spolu a mame 7 mesiacov pred svadbou. pred dvomi tyzdnami som zistil ze sa stretavala s jednym chlapom. rozpravali sme sa o tom, kedze ja som clovek ktory riesi problemy hned, tak som to na nu vybalil, priznala sa mi, velmi ma to boli a nemam ani najmensie tusenie preco to urobila. dokonca sa s nim sfotila, on zavesil fotku na fb a moji kamosi ktori ho poznaju si hned fotku stiahli a katastrofa bola na svete este horsia. vie o tom moja rodina, okrem mojej mami tu by asi trafil slak, moji kamarati, ktori mi momentalne vyvolavaju a nadavaju do ch.. ze som este stale s nou. velmi ju lubim nechcem ju nechat, viem ze to urobila prvy krat, chcem jej naspat doverovat, ked sme sa spolu rozpravali, nijako ma neovplyvnovala, len mi povedala, ze ma urobi stastnym, ze ju to boli lutuje to a hambi sa zato, povedala mi aby sme zacali odznovu bez klamsiev, aby som jej a nam dal sancu, pretoze ona vie ze moj zivot bez nej by nemal zmysel absolutne. ja stale rozmyslam nad tym co robit, trapi ma tiez ze to vie moj brat jeho zena atd, ona sama plaka a nevie ako sa im pozrie do oci, hlavne teraz ked mame mat onedlho svadbu. kazdy kamarat, aj brat mi hucia do hlavy, teraz ja neviem co si mam mysliet. asi to chce cas urcite, ale trapi aj to ze o nej hovoria ako o kurve, ja viem aka je, aku ma povahu poznam ju, o to viac to boli ze je to slusne dievca, nikdy nikoho nemala predo mnou, neviem ako rozmyslala v tej chvili ked sa stretla alebo spoznala s tamtym, co jej to dalo? dobrodruzstvo, zeby ? neviem.. nechapem... milujem ju a chcem jej zacat verit, mozno.. casom.. ja ani neviem co od vas chcem, sedim v praci, a rozmyslam nad tym vsetkym.. neprosila ma, ospravedlnila sa mi a povedala ze mam svoj rozum, a ja sa musim sam rozhodnut... mozno som sa chcel len vyrozpravat... pretoze moji kamarati ma ani k slovu nechcu pustit, a nedviham im uz ani telefon..

[zruseny35]

Ak je svadba a pohlady druhých to jedine čo ťa drží ,aby si s nou ostal,tak to klames a sklameš sám seba-počas toho manželstva.
Ty si sám na to došiel,že ťa podviedla? alebo ona prišla a ospravedlnila sa a chcela ťa späť?
Islo jej vtedy len o sex? či s ním aj dlhšie niečo mala?
Vážne sa chce vydávať ked sa -fotila- s iným?-ved to musela vedieť,že to praskne a budu problemy.Možno jej to bolo fuk.

zbludiladusa

počkaj,ale akože nechápem,ako sa stretávala ?nerozumiem,akože mala s ním sex?či čo vlastne s ním mala?akože o čo ide ?lubi ho,či ako ?nepovedal si ,načo sa s ním vyfotila?
viem,asi v akej si situácii,a ešte ak žiješ na dedine a pod.
ale neviem,ale ked sa žena stretáva s inym chlapom,(neviem za akym ucelom vsakovakym)tak to znamená,že neni stastna vo vzťahu so svojím terajším,viem to totiž z vlastnej skusenosti,stále hlada niečo lepšie a dokonalejšie,ja som to urobila tiež,hoci vsak ja som s ním nemala nikdy nič.ale stretavali sme sa potajomky aj pol roka..no nič mi to nedalo,chcela som len vyskusať,aky je iny chlap,povahovo a tak,lebo tiež moj chalan bol moj prvy,ale b´moj chlap to vzal sporotvo,kedže som s ním druhym ,nemala nikdy nič ..ber to aj ty sportovo,ved čo,ked s ním nič nemala či mala ?

miauuu

minimálne teraz sa neberte, je to velmi cerstve, ty si to potrebuješ dat v hlave doporiadku ze co vlastne chceš a ci ti to stojí zato
po druhe cely sobas by bola iba fraška uz len kvôli tomu ze vsetci by tam sedeli znechuteni a nikto by ju nebral vazne (ved vidis ako ju nazyvaju) a neboli by nato pekne spomienky plus ty by si bol neisty
a ak by ste sa predsa dali dokopy, tak zrušenie svadby nateraz by brala ako vystrahu zato co spravila ze s tebou nemôže kyvat ako chce a ďalšiu chybu uz tolerovať nebudes čiže ta začne brat vazne a vazit si to co v tebe ma

sweater*

Som rad ze toto forum existuje. Vzdy mi poskytne dost dovodov preco sa nezenit a nehrnut do vztahu ked zacnem zabudat. Laska je slepa a hlupa. Na koniec troska pozitivneho, nozno to budute prave vy s tej malinkatej mini skupinky ludi co spolu stastne a vwrne preziju zivot

miauuu

poviem to narovinu
počas sobáša budes za riadneho somára prepac
vsetci to vedia a v duchu ta budú ľutovať ze ta podvádzala (je jedno ci sa s nim len stretávala alebo sa este nestihla vyspať- jednoducho bola s nim s úmyslom si uzit poza tvoj chrbát)
a to este pred svadbou, co bude po nej? pokial ju zase niekto nenachyta budes žiť v sladkej nevedomosti? nehovoriac o pokazených vztahoch voči nej, kebyže zistím ze môjho brata nejaká podvádzala...opovážila by sa mi pozrieť do oci!!
dajte si na chvíľu pauzu, nic tým nepokazis naozaj ver mi...ide tu teraz o teba, ty si to musíš v klude premysliet, nic neponahlat zbytočne, ved oženiť sa môžeš hocikedy, ale pokaziť si zivot ti zato nestoji...
tiež mi pride trocha drzé z jej strany povedať ti ze tvoj zivot bez nej nema zmysel, to ta ma tak namotaneho ze skúša kde su tvoje hranice a pokial moze skákať? na jej mieste strcim hlavu do piesku a kajam sa

gamm

nie na vsetko je jednoducha a rychla odpoved. ja suhlasim so soffa. obaja potrebujete pauzu. minimalne ty sa potrebujes z toho otriast. nerieste to horucou ihlou. je to predsa zasadna vec, ziadna malichernost.
potrebujes si precistit hlavu.

soffa

ries to pauzou!premysli si to ,nehrn sa hned do svatby.to potrebuje cas.lepsie ako zit po svatbe v neistote.preto ti to sama nepovedala?tiez tomu neverim,a preco sa dali spolu fotit?teraz ked internet vladne svetom,to nevedela ze to niekto uvidi????si myslim ze hra kino na teba.ak ju milujes,doprajte si pauzu,.

rocher

ak to ona uprimne lutuje a ak ju milujes odpust jej a urcite nedavaj na radu tvojich kamaratov ani rodiny lebo vztah mate vy dvaja a moze sa stat ze stratis svoju zivotnu lasku..