Vacsia chut - ja ale za tym nie som?

Príspevok v téme: Vacsia chut - ja ale za tym nie som?
Maco_3

mam dojem, ze priatelka ma vacsiu chut na sex so mnou, ked je ziadana inym chlapom. napr. minule leto sa pacila jednemu chalanovi, nic na nu neskusal ani nic, ja ho poznam, a priatelka sa so mnou milovala aj 2-3 dni po sebe. povedala, ze nevie co sa to s nou deje, ze ma taku chut a zrazu baac, som tam kde som bol aj predtym - sex raz za tyzden/ za 2 tyzdne. Je to podla vas normalne, ze chut na sex jej sposobuje pacenie sa niekomu inemu? ja ju zvadzam, bozkavam, a nic.
mna to dost uraza.

[zruseny35]

Maco_3 ...nechápem celkom prečo berieš antidepresíva.Ved ťa má kto lubiť,mas prácu..Niesi chlap ktoreho žena opustial,ani dlhodobo nezamsetnany,čo len sedí doma za kompom,lebo nevidí význam svojho života...
Neviem čo je presne "dlhšia vydrž",len dufam že nie "dlhšia sulož".V sexe ide o dotyky,nežnosti..nie o konkretny styk.
Mám pocit,že to ty si potrebuješ tu dlhšiu dobu absencie vynahradiť.
Píšeš,že ste spolu len cez víkendy,ale kazdý vikend keby mal byt aj o sexe,nadobudla by pocit,že to je to prečo si s nou.
Vieš ,ja by som ti poradila, aby si si nasiel knihu ako viac žene rozumieť v posteli,ak ťa to tak velmi trápi..(najlepšie od žien)
A po dalsie, skus ju potešiť inak- chodit sa baviť von, kupiť jej niečo čo sa jej pači (aj drobnostku)
A možno je aj na tebe,že teba nič ine neteší-len ten sex,ktoreho mas ešte aj malo.Co tak posilka?-chlapci to robievaju nech nemaju hlavu plnu ..Alebo nejaký iný koníček..

Maco_3

ano sme spolu uz par peknych rokov. ale nevydavame sa napr. cez tyzden, lebo ja pracujem, cize chodim len na vikend domov. A priatelka ani to niekedy nema chut na mna. Ja som zacal uzivat aj antidepresiva, aby som ju viac potesil resp. aj seba vacsou vydrzou, pretoze som si myslel, ze vydrz je pricinou nizkej frekvencie, no ale nic z toho. konecne dosiahne aj orgazmus po kolkych rokoch - aj povie, ze to bolo dobre.
Ale mam pocit, ze ona je viac nadrzanejsia, ked sa o nu zaujima niekto iny, a ja pritom uzivam taky bordel a stale som na tom rovnako, ako ked som to neuzival, az nato, ze sex je dlhsi, ale nie castejsi

[zruseny35]

Maco_3.....raz za týžden je v manželstvách pekný "počet".Píšeš,že ste spolu dlhšie.
Ked je chuť je aj 3x za týžden.Castejšie to asi robia len "nadržkanejšie" pariky,alebo velmi zalubene-v začiatkoch.
Ked píšeš,že pri inom dostane chuť na teba,tak je to predsa super.Ved si čítaj čo si napisal -dostane chuť na TEBA :) Keby chcela ineho ,tak teba nebude potrebovat..Možno je to tým,že pred tebou nikoho nemala,tak "o nom" sníva -čisto teoreticky-a potom to urobí s tým koho lubi.Hlavne sa niet na čo sťažovať-doležite je,že s tebou spáva.Keby s tebou nespala 3mes.tak to už je prečo sa trápiť...
Netráp sa a neuráža zbytočne.. Keby si mal manželku s deťmi,treba akceptovať že je unavená z práce,detí, domácich prác..to je len o pochopení,nie na urážku-ale viem že sa ťa to dotkne,chápem ťa.
Ak ti to velmi vadí,skus si najst inu priatelku.Niektore páry sa pre toto dokážu rozísť,pre rozdielnu chuť a malú nechuť v sexe.
Drž sa :)