Je to z psychiky?

Príspevok v téme: Je to z psychiky?
Neox

Dobrý deň,chcem sa spýtať ... keď večeriam,obedujem,raňajkujem vždicky sa mi trasie celá pravá ruka ... nie moc ale ked robím pohyb rukou ako keby krúžím tak sa mi zatrasie na sekundu a potom zostane v pohode...myslím zápestie ked točím tak sa mi trasie .. a bolí ma lakeť všimol som si to už týždeň a neviem to ovládat ani sa toho zbavit je to z psychiky ? alebo aký to može mať na mňa dopad ? ďakujem veľmi pekne za odpovede...

beacon

uz by bolo nacase aby ste prestali vymyslat temy po citani mojrj komunikacii s hednym starym cocosom.im shaking nerves are shaking etc.nema nic spolocne s psychiatrickou liecbou.sice som vyzerala ako prasa ale do augusta uz budem vpovodnom stave.preco sa trasiem je ze Vy cela vasa spicelska filozoficka spolocnost mi robite problemy.zasahujete mi do zuvota ziskavate protipravne infornacie o mojom zdr stave od obv lekara potom vymyslate temy hrca na cele alebo ked vydite v kompe sa chystam ku gynekologovi tak poprosite sestricku nech ma odvazi a nssledne ked sa dozviete ze uz som prasa tak napisete nicname slonik.To Vy mi nicite zivot.Ano stat sa psychistrickym pscientom zmeni zivot znici zivot kaxdemu psyvhicky a aj telesne.vyzerala som ako prada ale len preyo ze roky nic co dom zhedla som nevitila ako ani zaludok.Cala Vasa poststbacka spolocnost filoxofov ma nezaujima.mam svoj triezvy rozum a svojej psychiatricke mozrm len Dakovst ze ma zacgranila pred samovrazdou.ano liecba prinasa pribratie ale na konci liecby je to uz ok.Takze po 10r spiclovania a ziskavania info o mne sa teraz pudtiye do inej osoby robit analyzu a pohravajte sa uz s niekym inym uz nech je koniec.mna Vase filoxoficke ojebovacie metody vymyvsnia mozgov nezaujimaju a na mna neplatia su neucinne.Nikfy v zivote sa usmievst do ksmery nebudemVy my robite problem.lrbo ja som 90% uz zdrava vdaka najlepsej psychistricke.Liecba na psychisyrii ma svoje vyznamne nenahraditelne miesto pteto je zarazajuce ked v 21st.niekto pise ze je to chemia a atd.mne liecba zachranila zivot a dostala z tmy vonka.A uz nech je koniec.Zohnajte si klientov kt budete sa miesat do ich sukromis pretoze ja som si sluzby psychologa nezaplatila ja si vyberiem kto mi je sympaticky.

daniuska

Eva, ty si kompletna? chodila s vyplazenym jazykom a vypulenymi ocami...tak sa ani nedivim cvokarovi, ze ju chcel izolovat od zvysku sveta :D A ona svojvolne vysadila lieky a hned sa jej polepsilo, oci jej nazad zapadli do jamiek a jazyk udrzi v ustach...pomoc

[zruseny35]

Ešte by "zarobila" za ujmu na zdraví :) To niesu rozprávky,ludia sa len boja že na advokáta može mať len rodina Rezešovcov.

[zruseny35]

To sam mi snad sníva Evička..a kde ma advokáta? Na uplatok má ,tak 600evri na dobreho advokáta nejak naškriabe.-ten sním šmarí a má to .Ešte aby mu advokát aj nezavaril...

michal 22

to si nemoze dovolit, zbavit ju svojpravnosti na zaklade coho? na zaklade nejakej obycajnej depresie, no jedine, ze by sa chcela zabit, alebo podobne, potom moze byt, ktovie co mu natarala...v kazdom pripade, nech si da spravit znalecky posudok u ineho psychiatra a ma dokaz, ze je v poriadku a nie sa takto nechat zneuzivat...

Evicka BBB

Michal, mas pravdu, vsak to sa da tiez skusit. Lenze Petra ( tak sa vola) to tak urobila a psychos jej poslal predvolanie, tak sa na to p. dostavila a on sa jej vyhrazal , ze ked lieky nebude brat a na kontroly chodit, tak najskor sa posiela predvolanie, potom sa lieky vymenia za akesi cvokarske injekcie (neviem, o co sa jedna, ziadna z mojich rakuskych babiek injekcie nedostavala) a ak sa vraj na predvolanie nedostavi, nasleduje odobratie svojpravnosti. Petra bola sikovna baba, mala statnicu z nemciny a tiez chodila najskor opatrovat, zvykli sme spolu cestovat. Potom si nasla inu pracu. Robi casnicku v nejakom hoteli. Pritom ale poistovna tomu psychiatrovi za nu aj tak nic neda, je to taky mlady zasran, mladsi od nej a robi sa vraj moc dolezity. Ona teraz kazdy treti mesiac kvoli tomu cestuje na Slovensko. Az od nemeckych hranic. Preto som jej poradila, nech da tomu nemyslenemu zasranovi uplatok a ma to raz a navzdy dole z krku. Predpisuje jej zbytocne vysoke davky liekov a ona uz aj lutuje, ze tam zacala chodit a ze ich vobec niekedy brala. Kazdemu sa predsa mozu diat v zivote zle veci, ako napriklad nestastny vztah, ale to este nie je dovod na chodenie po cvokaroch. Petra je toho casu stastne zadana, ma dobreho a laskaveho priatela, ktory ju lubi a hlavne nepije, takze vsetko sa na dobre obratilo, len tie caste cesty na Slovensko kvoli kontrolam... snad sa z toh. vdaka uplatku (ak to uz naozaj inak nejde) cim skor dostane.

michal 22

evicka bbb to akoze vazne ma davat uplatok, aby jej niekto ukoncil liecbu? :DD pre boha, to nieje basa :D odidem a viac sa neozvem a hotovo :D ved nerobme z tych nasich neschopnych lekarov policajtov, oni nemaju pravo ta napchavat nicim, co si ty neprajes...

Evicka BBB

Vsetky moje babky, ktore som opatrovala a ktore brali Seroquel a Risperdal, vyzerali ako sibnute, aj ked neboli, hlava sa im tocila a na odpadnutie im bolo. A kazda zomrela akosi prirychlo, preto tu pracu uz nechcem robit, lebo nepotrebujem, aby som kazdy treti, stvrty mesiac menila rodinu kvoli tomu, ze mi babku cvokarske lieky zabili. Ak jej ich lekar predpise, ja jej ich dat musim, lebo je to moja povinnost a potom sa len prizeram, ako tie lieky urychluju odchod stareho cloveka zo sveta. Rodina sa mozno tesi, ze bude skor dedit, ale opatrovatelka by bola najradsej, keby ten clovek co najdlhsie zil. Uz nechcem byt sucastou tohto.vsetkeho, preto radsej robim pomocnu siluv kuchyni a na cele opatrovatelstvo zvysoka kaslem. Aspon mam zarucenu istotu pravidelneho prijmu a nemusim mat jeden, dva mesiace pauzu (obdobie bez financneho prijmu) iba preto, lebo mi starky zomrel a ja zase cakam na novu rodinu. Ja potrebujem peniaze na zubne implantaty a chcem pracovat, tak pracujem na rozdiel od takzvanehi opatrovatelstva na dvojtyzdnove turnusy, kedy som mnoho mesiacov presedela doma a bez prijmu...

Evicka BBB

V Rakusku tazke psychiatricke lieky berie kazdy senior, bezne ich tam predpisuju prakticki lekari kazdemu dochodcovi, vraj na dobry spanok. Lenze tie loeky skracuju zivot s sposobuju syndrom nahleho umrtia. Ja som kedysi opatrovala a viem, ako to tam chodi. Pozri video s nazvom Smrt za balik. Najdes ho na youtube.