Ako fungujú samozlupovacie ponožky?

tymalevandulova

Ja som si ich kúpila a týždeň nič a až na 8 deň sa začali moje nohy nenormalne olupovať. Nevýhoda bola, že som bola ako had ,ktorý sa zbavuje svojej starej kože, výhoda, že perfektné päty mi vydržali skoro 3 mesiace !! A to som chodila na pedikúru pravidelne.

obermanova

Vyskúšala som, možem potvrdiť , že to funguje, nemáme tu v okolí žiadnu pedikúru tak pre mňa za jedna. Nasadím ponožky a do týždňa je mám ako nové

mimosa

neverím takým to veciam, ale dostala som to ako darček , tak prečo niečo také nevyskúšať !! Bola som milo prekvapena, normálne to funguje a teraz si to idem znova objednať - blíži sa leto a treba mať nožky v poriadku !!

polivkova

Samozlupovacie ponožky mi dala švagriňa na narodky, nepoznala som to. Aj ked som čakala skoro 7 dní, než sa to začalo olupovať a všade aj v posteli som mala olupanu kožu, musím napísať , že mi to urobilo perfektnú pedikuru. Bývam na dedine a pedikuru tu nemáme tak som rada, že niečo také sa mi dostalo do rúk.

valentina1966

skúšala som, spokojnosť s výrobkom. Kupujem si výlučne výrobky zo Slovenska, ale toto je dobrý výrobok aj keď je z Koree

bohdana126

Potvrdzujem, to čo tu je opisané dole. Dobrá vec, škaredé päty sa mi olupali až po 10 dňoch, ale vydržalo mi to 2 mesiace. Chcem to kupiť aj mužovi.

elliIT

Je to jednoduché - vyberieš z vrecka ponožky nasadíš na nohy. 2 hodiny u telky a do týždňa sa ti olupe a odstráni otlaky a stará koža. Naviac prírodný produkt na báze ovocných kyselín . Nič lepšie som na trhu nenašla.

stenbergova

A to koľko vydrží? Chodím na pedikuru pomaly každý druhý týždeň a mam pocit, že za to miniem dosť penazí....