Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Dal prednost stetke, teraz sa chce vratit

Príspevok v téme: Dal prednost stetke, teraz sa chce vratit
milli11

Caute. Pred par rokmi sa mi pacil chlapec. On si vsak zacal s inou. Vsetci vedeli, ze ona bali kazdeho, ale on ju este zastaval, ze taka urcite nie je, ze jej to len zeny zavidia, lebo dobre vyzera. Zistil vsak, ze este pred nim si zacala s 2 inymi a s 1 dalsim si zacala este pocas chodenia s nim. A so vsetkymi sa striedavo stretavala.

Za toto s nou prerusil kontakt. Kym bol predtym plny sebavedomia a drzosti, teraz posobi ako zbite zviera. A teraz by sa chcel vratit ku mne, sprava sa ku mne dobre, robi kvoli mne veci, ktore by nemusel. Co mam robit? Paci sa mi, ale myslim aj na to, ako sa zachoval v minulosti, ktorej dal prednost. Uz sme si aj parkrat vysli na kavu, ale ja som stale odmerana. Napr. ma chcel chytit za ruku, ale ja som sa odtiahla s tym, ze este potrebujem cas.

Dakujem.

milli11

To si mi teraz teda dala. Ale ved na to sa pytam, nie?

Kratko po rozchode s nou sa spraval ako uleteny, vymetal bary. Niektori chlapi to tak riesia, myslim. Bol ako utrhnuty z retaze. To trvalo nejake obdobie, snazil sa vyzerat, ze nema problem. Bolo to vsak kratke obdobie. Postupne vsak na neho akoby dolahol smutok.

Napr. minule, co sme boli von, som videla toto. Boli sme na diskoteke a dalej od nas tancovali nejake vyzyvavo oblecene dievcata. Kamosi medzi sebou a jemu vraveli, ze ake kosti. On na to, ze kasle na take zenske. Ze nechce typy, co sa pretrcaju. Mozno to povedal len preto, lebo som bola poblizku.

ahink

Milli...nezapodievaj sa stale minulostou lebo v nej uviaznes. Je dobre sa poucit z minulosti atd ale daj skor priestor pritomnosti a buducnosti. Neries co bolo. To sa uz zmenit neda. Oficialne ste spolu nechodili. Boli ste v partii a to nieco medzi vami sa tam este len rodilo vznikalo a ona proste vyuzila prilezitost zblbla ho atd. Pozri. Daj mu sancu. Ine by bolo keby ti taketo nieco vyviedol vo vztahu. Ale vy ste boli LEN kamarati. Tak sa trosku povznes, jesitnost urazenost pychu odloz bokom a daj mu sancu. On sa popalil. Ale kto nie? Ak ho mas rada, je ti s nim dobre, rozumiete si, ste na 1 vlnovej dlzke, su tam sympatie atd atd...tak?

buzola

Kedze teraz posobi ako zbite zviera, tak je to jasne, budes len docasne pre neho naplastou kym mu opat nestupne jeho sebavedome ego.

milli11

Chodili sme von s nasou partiou, pripadne partiami. Ako predtym boli medzi nami dvoma nejake flirty, srandovali sme, mozno uz bolo na spadnutie aj chodenie. Teda, mozno by to tak dopadlo, nepytala som sa ho, ci ci sa mu pacim.

Vsimlo si to vsak to dievca, ze je casto so mnou a vie ma zabavit, rozosmiat. Postupne vsetkych kamaratov, kamaratky, ja mna, ja som bola posledna, od neho odstranila. A zacala s nim chodit von sama. Najprv ako kamoska a potom uz ako nieco viac.

Asi najvacsia sila bola, ked sme sa dohodli s partiou, ze ideme vecer von. Aspon tak mi to povedal, ked mi zavolal. Ked som prisla na miesto, ziadni dalsi kamarati ani kamaratky tam neboli, iba on a to dievca. On ma najskor v pohode pozdravil, ale ona ostala uplne zhrozena, co tam robim. Ked zbadal, ako sa ona tvari, tiez sa zacal tvarit divne. Ako ked niekto prezradi to, co nemal.

Tipujem, ze vsetkym zavolala a povedala im, ze sa to rusi, ale mne nemohla, lebo som mala vtedy nove cislo. A bud zabudla alebo nepredpokladla, ze by on niekomu zavolal, lebo si ho omotavala, ale to len tipujem.

To bolo vlastne tak, ze sa medzi nas votrela ona a mna, aj ostatnych, intrigami od neho odstrcila.

miriam123

ja by som si zobrala z kazdeho trosku. ako dlho je to odvtedy, co prerusil kontakt? je naozaj mozne, ze si teraz hlada iba nahradu, naplast. vedel o tom, ze sa ti paci? ak hej, tak to tak mozno bude a potrebuje si len zvysit sebavedomie, pofukat rany. ak je to uz dlhsi cas, tak to ma skor buducnost, si myslim. ale tiez si myslim, ze nemas byt preco urazena, nic medzi vami predtym nebolo, nepodviedol ta, ani neoklamal, takze ziadne sceny, to by bolo dost podivne. spravaj sa k nemu prirodzene, ako kamoska a uvidis po nejakom case.

ria333

uz ta raz odkopol a uprednostnil inu, teraz potrebuje len utesovatelku ale ko ho prejde bolest na dusi zasa sa bude rozhliadat inde ver tomu zazila som stacilo mi

[zruseny35]

ahoj..nechodil predsa s tebou v minulosti,tak nemas prečo byť urazená.Yle si veci len vysvetluješ.A dnes ,dufam že si mu to nepovedala,že sa ti volakedy páčil-alebo páči.Lebo ak ano,tak si to srdce priel len doliečiť,nemusí s tebou chcieť aj ostať.
Netráp ho,ved veril že tá štetka je dobre dievča,zmýlil sa..asi to dobre dievca proste hlada...ukáž mu ,že si to ty.

salalalalala

ASI TUSIL ZE SA TI PACIL? to si snad robis srandu. tak ty si mu ani nic nepovedala, neukazala ziaden zaujem, on si zacal s niekym inym a ty to tu prezentujes, akoby ta podviedol a teraz sa chce vratit :D nic zle neurobil, vobec neviem nad cim rozmyslas

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Dal prednost stetke, teraz sa chce vratit - Fórum - ZDRAVIE.sk