Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Myslim si, ze uz dlho zit nebudem mam 25 rokov

Príspevok v téme: Myslim si, ze uz dlho zit nebudem mam 25 rokov
exodus

dobry den. prosim niekoho kto ma skusenosti s ochoreniami pecene..alebo aj niekoho kto o tom nieco aspon vie od znamych co prekonali ochorenia pecene...
mam taky problem. picha ma v oblasti pecene, viem, ze je to pecen, lebo uz som mal zltacku typu A a viem kde to bolelo ked som mal pecen choru. bral som aj rok tvrde drogy a nedaval si pozor na striekacky. testy mi robili pred dvoma rokmi bol som zdravy. ziadny hiv, zltacky nic..naposledy co som drogy uzival bolo pred 6 rokmi. odvtedy uz nikdy viac. len som zacal vela pit. denne po robote do skapana vypijem aj dva litre piva alebo vina albo pol flase tvrdeho...
prikladam obrazky kruhov pod ocami ake mam farbu aby ste si pozreli aj detail na kozu pod okom to sfarbenie a flaky aby ste si pozreli ci to vyzera zdravo este

RNG

Pecen sa da regenerovat, odtucnit lecitinom a calcium D-glucarate, a celkove odmorit a regenerovat protokolom dr Berksona .

To je pre tych, co maju volu zit dlhsie a su ochotni pre to aj nieco spravit, tj aspon sa zbavit skodlivych veci, tj drog, velkych daviek alkoholu atd.
Ti, co su hlupi a svojvolni a nasilu sa chcu odpravit, su aj rychlejsie a bezbolestnejsie metody na to....

zewa

Co sme tu jasnovidci, ze ti z fotky vycitame buducnost?
Podla mna pijes aj zo strachu, ze si chory. Tahaj k lekarovi na preventivne komplexne vysetrenie. Niekedy sa clovek viac boji ako treba. Mozno ti nic nieje. Prestan chlastat, pecen ma velku schopnost regeneracie (pokial nieje este ako kamen) a mozes zit este kludne dalsich 60 rokov v zdravi. Miesto pitia zacni nieco kreativne tvorit. Ja neviem, skus po vecerom varit a piect. Zaberie to dost casu a zuzitkujes to pri frajerke ;)

BEZMENA19963

to bielko vobec nie je zlte...ked sa ti nieco nepzodav CHOD NA TESTY ALE NEVYPADA TO NA ZLTACKU,..A PRESTAT PIT TO JE HLAVNE MUSIS S TYM SEKNUT LEBO NAKONIEC PRIDESO ORGANY A SOM ZVEDAVA KTO TI ICH DARUHJE NA TRANSPLANTACIU

ddana

Kruhy pod očami sú nepodstatné. Podstatné je bielko je biele tak pečeň je ok. Horšie by bolo, keby bolo žlté :-)

tasty

v živote sa ti všetko raz vráti, tomu sa hovorí zákon odplaty, teraz si dostal takú poriadnu facku od života, v lepšom prípade by si sa mal spamätať, snáď by si teraz mal zodpovednejšie pristupovať k svojmu zdraviu, objednaj sa na vyšetrenia, lieč sa a nechlastaj a zdravo sa stravuj a športuj
nariekanie ti nepomôže

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Myslim si, ze uz dlho zit nebudem mam 25 rokov - Fórum - ZDRAVIE.sk