Školský úraz

Príspevok v téme: Školský úraz
Natalie

Na telesnej som si zlomila malíček a roztrhla šlachu a druhý narazila, učiteľ ma nechal 6 hodín v škole sedieť s tým že mám ísť večer s rodičmi..hned po škole som isla na chirurgiu a sama..o dva dni som išla za ním, spísali sme úraz a mal poslať bezečnostného technika na spísanie poistky...dnes mi povedal že to asi nebude na poistku lebo som "nemaródovala" ale že idem mať 6 týždnov dlahu a trvalé následky a nedostanem ani poistku zo školy ?? tak na čo ju latím

D0minika

Ake trvale nasledky?
Mas uz 18? Ak nie, povedz rodicom nech idu za tym ucitelom alebo za tou riaditelkou. Rodicia Ziakov ucitelia vazne neberu, ale ked prisu rodicia, tak sa pristup zmeni. Vlastna skusenost

debbie12

Poistka zo školy nič nerieši. Oplatí sa spraviť si klasické úrazové poistenie, napr. Union má dobré. Potom sa ti už nestane podobná situácia. www.union.sk

Natalie

ja som volala rodicom ale im sa nedalo...ucitelovi sa v podstate nechcelo ist do nemocnice lepsie povedane..a zo skoly ma nepustili lebo v ten den nebola triedna v skole (mam prepnutu skolu) a marodku som si nevypisala lebo nechcem vynechavat skolu, uz som dost vymeskavala tak na co pojdem na marodku ? Ide o to ze sa mi stal skolsky uraz a trvaly a ucitel mi najprv povie tak potom inak ze poistka asi nebude..sla som aj za riaditelkou prekonala som sa kedze to je ako ku terminatovi a ona zaskocena ze no to posleme technika ale sa len tak pozreli na seba so sekretarkou tak neviem neviem

Prezyvka055

hmm a to si nemala mobil? kebyze sa rozbijem na telesnej tak bud poviem ucitelovi ze nech ide so mnov k lekarovi alebo kebyze nechce ako v tvojom pripade volam rodicom nech po mna pridu, ak maju robotu alebo nemozu tak im len poviem ze idem zo skoly k lekarovi aby vedeli a nebol z toho problem. no a od lekara uz mas vsetky nalezitosti. No a tu marodku vypisuje lekar tak neviem preco si sa nedala vypisat, vacsine doktorov je fuk na kolko ta vypisu s dlahou ta hocktory doktor necha aj 2 mesiace doma ked mu povies ze nech ti vypise marodku jemu je to jedno. Ked som potreboval marodku do prace alebo nejake celodenne osetrenia tak mi na to doktor dal potvrdenie a to mi ani nic nebolo.

miki26

No vitaj jednoducho v krutej realite a poistku už nikdy :) Je to skutočne strata peňazí, ty platíš, ale oni tebe nedajú nič. Ide im len o peniaze, ale o svoje záväzky vôbec. Bohužiaľ takto fungujú tie dnešné poisťovne. Osobne poistku už nechcem vidieť na oči, pričom pomerne mi to aj ponúkajú.

zewa

Uz od zaciatku je to nejake divne, cely ten postup. Opytaj sa na to niekoho ako zastupcu alebo riaditela, nie ucitela, oni nevedia jak to maju riesit. Pripadne sa obrat na poistovnu.