Psychika - lieky

Príspevok v téme: Psychika - lieky
andrika

Dobry vecer, chcela by som sa opytat, ci ma niekto skusenosti s liekmi na psychiku. Mne psychologicka predpisala Zoloft, ale po jednej uzitej tablete som mala hnacku, bolo mi nevolno a nemohla som dobre spat este dalsie 3 noci. Neviete mi poradit ci by som mala pokracovat? Alebo je lepsie si vypytat iny typ tychto liekov? S akymi mate skusenost? Dakujem.

andrika

Ja si tiez myslim, ze to rok budes brat, preliecis to a bude dobre. Pokojne to mozes potom vysadit, ako vidim tak pevnu volu mas, tak dufam, ze o rok si tu obe napiseme, ze nam je super :-)

Lulu2011

andrika tiez som bola taky mudrlant :D roky neliecena a ti poviem rok od roka si v horsom stave, zial..chvilu som vsetko mozne robila aj fungovala aj v praci lepsie vysledky ako zdraví ludia, ale dohnalo ma to, proste treba to preliecit, dufam, ze do roka budem ok

andrika

Jasne, ze je dobre, ze si ich uzivala, lebo ak mas zlu psychiku a neliecis to, moze ti to sposobit aj ine zdravotne problemy - vaznejsie. Takze si len nevsimajme mudrlantov a robme ako uzname za vhodne my a ako nam je lepsie.

andrika

Hej jasne pol roka si cisty, ale ked ti bude zasa zle siahnes po nich tak isto. Inak by si ich nebral 7 rokov. Vsetko na tomto svete su v podstate drogy, ja nefajcim, nepijem, tak aspon budem nicit telo niecim, co mi aspon pomoze mat ten zivot plnohodnotnejsi. Je milion ludi, co ich bralo chvilu a prestalo a bolo dobre. Je to len o tvojej pevnej voli.

Lulu2011

coolman to by som neodporucala...clovek sa moze chciet aj zabit, ked sa nelieci...nie kazdy ma taky stav, ze mu na to pomoze prebehnut sa

Coolman

VYHOĎ ICH ÚPLNE!!! TO TI ODPORÚČA TEN, ČO ICH VYHODIL NÁHLE A RÁZNE PO 7 ROKOCH!!! A ten čo je už viac ako pol roka čistý. Inak, plne sa stotožňujem s Petrovým názorom. Good luck, or? ;-)