Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kombinacia liekov

Príspevok v téme: Kombinacia liekov
kristinaf

dobry den chcela by som sa spytat ci mozem uzivat zaroven entizol a olynth viem ze mozno je to hlupost ale nechcem aby mi zase bpolo zle entizol beriem 2 tabletjy denne 250mg a jednu na vkladanie 500mg akurat som dostala astrasnu nadchu tak chcem pouzit olynth len sa bojim aby sa zaroven nejako neovplyvnovali kedze na entizol sa nesmie alkohol prosim pomoc

kristinaf

orchidejka dakujem pekne dala som si tak snad to nic nespravi :) a kvoli liekom nespravnej kombinacii a tak uz moi sposobili viac skody ako uzitku takze sa bojim naozaj uz hocico kombinovat len aby mizadse tak zle nebolo :( a tadsty dakujem ano bez jedla si tabletky ani nedavam vzdy mi vsetky zle spravia a tento entizol aj mne strasne zatazuje uz aby som ho dobrala ale dakujem aj tebe velmi pekne :)

tasty

akurát sa pred entizolom poriadne najedz, lebo je to dosť ťažký liek (aspoň mňa bolel z neho žalúdok, ak som si ho dala nenajedená)

kristins

naozaj ? ja asi musim teraz posobit naozaj blbo len uz vazne nechcem aby som sa zase zvyjala v krcoch :( cize ziadne ovplyvnovanie ze by mi potom z toho prislo zle ked si dam ten olynth na entizol

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kombinacia liekov - Fórum - ZDRAVIE.sk