Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Škriabem si tvár

Príspevok v téme: Škriabem si tvár
DarkBella

Zdravím... už niekoľko rokov mám problém, s ktorým si neviem pomôcť... škriabem si tvár... ak sa mi na tvári objaví čo i len malá vyrážka, som schopná si ju rozškriabať do veľkej chrasty... veľmi ma to trápi, lebo mám strašnú pleť a neviem sa ukázať bez make-upu... máte s tým niekto skúsenosti? ako s tým prestať? ďakujem

DarkBella

presne to isté aj ja... tiež keď to chvíľu nechám, tak sa praví, už to vyzerá tak dobre, žeby sa dalo aj bez make-upu vyjsť von, čo som šťastná vtedy.. ale potom zas príde pupák, dva a rozškriabem si to na celú tvár... a aj keď menzes mám, tak to je brutál, jebak za jebakom, až mi to hnisá všetko... no des... ako z toho von?

PIII

poznaam... este z cias rannej puberty, ked som mala len kde-tu pupacik. po dvadsiatke som mala hrozne akne a myslim, ze som si velmi aj sama pomohla tym neustalym rypanim, skrabanim, chytanim, skumanim ci nejaky hrbolcek.. no hroza. Uz mam davno cez 30, akne ako-tak prec, ale to neustale skrabanie, rypanie, chytanie tvare poznam a je to hrozne, tiez bez make-upu by som nevysla ani so smetami von, a nie kvoli vyrazkam, ale skor ze plet je stale cervena, podrazdena... zla!!!.. niekedy vydrzim tyzden - NECHYTAT! a hned je vidiet, ze je to lepsie, ale zas sa to vrati. Myslim, ze je to porovnatelne s ludmi, co si ohryzaju nechty.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Škriabem si tvár - Fórum - ZDRAVIE.sk