Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť hlavy, tŕpnutie ruk

Príspevok v téme: Bolesť hlavy, tŕpnutie ruk
Pki

Zdravím,

Prosím vás, zažil niekto alebo neviete čo by mohlo byť príčinou môjho otrasného rána? Večer ma začala bolieť hlava, len zadná časť pri krku. Ráno keď som vstala, ma hlava bolela stále, no z miernej bolesti sa to behom 20 minút rozbehlo do neskutočne silnej pulzujúcej bolesti, s prívalmi pocitu na vracanie a následne mi začali strašne trpnuť dlane - mala som pocit, že mi tie ruky idú vybuchnúť a celkom desivo sa mi vytáčali oba palce. Asi po pol hodine a zobratí liekov mi to prešlo. Trpím migrénami už od detstva, viem, čo sú to skutočne bolesti hlavy. Ale toto bolo niečo celkom iné, takúto bolesť a typ bolesti som ešte nezažila a tie ruky ma dosť vydesili. Napadlo ma, že by to mohlo byť spôsobené aj nízkym tlakom, ktorý mávam dosť často. Mohlo to byť spôsobené tým? Ďakujem vopred za odpovede.

Zemjak

Skor koli chrbtici. Ak sa ti to bude opakovat tak chod si dat skontrolovat chrbticu a ak bude v poriadku tak aj za neurologom.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť hlavy, tŕpnutie ruk - Fórum - ZDRAVIE.sk