Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Chronická hnačka

Príspevok v téme: Chronická hnačka
Anna28

Ahojte, mám 28 rokov, už tri mesiace u mňa sú stavy kedy mám hnačku, normálnu stolicu ale zápchu nie. Veľmi sa bojím ísť k lekárovi čítala som že to môže byť aj rakovina hrubého čreva - podľa príznakov. V bruchu mám taký pocit akoby som zjedla kýbeľ ľadu, proste chlad. Neviem čo s tým. Veľa som to riešila imodiom - liek proti hnačke ale mám pocit že to je už návykové.

Bio

Ahoj,

mas 28 rokov, moznost karcinomu hrubeho creva tam nie je prilis vysoka, ale neda sa vylucit uplne. Tvoj problem je bud intolerancia urcitych potravin, ktora sa mohla vyvinut alebo nejaky druh intoxikacie, kovy, patogeny atd.

Osobne odporucam Enterosgel, pouzivat aspon 2 tyzdne, probiotikam, psyllium, znizit obsah potencionalnych alergenov v potrave a sustredit sa na dostatok vlakniny, ovocie, zelenina, lahko stravitelne jedla. Ak sa tvoje priznaky nezlepsia navstiv lekara.

Bio

obličkaa

Anna, určite choď lekárovi, neodkladaj vyšetrenie,ako tu povedala emalea, dôvodov môže milión, nebezpečným dôsledkom chronickej hnačky je dehydratácia organizmu. A hlavne sa neboj, čo povedia. Treba vedieť!! A začať konať, neistota ťa predsa musí trápiť a psychicky ničiť, nie?

emalea

a bola si na nejakom vyšetrení?...asi nie....ale neboj....je milión dôvodov prečo brucho a zažívanie štrajkuje....len to treba hľadať systémovo....na začiatok by stačilo vyšetrenie na rôzne potrav.intolerancie...ale nech skúsia poradiť aj iní....

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Chronická hnačka - Fórum - ZDRAVIE.sk