Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyznam bozkov

Príspevok v téme: Vyznam bozkov
Wiwien87

Ahojte, stala sa mi zvlastna vec, ktoru sa Vam budem snazit v skratke opisat :) Mam kamarata, zacali sme travit viac casu spolu, zblizil nas tanec, bolo to velmi prijemne... Opakovalo sa to viac dni. Jeden vecer, sme tancovali a zacal sa ma vasnivo dotykat, bozkavat, zabrzdila som to, lebo uz naozaj bolo vela hodin a rano som skoro vstavala. Na rozlucku som ho mala bobozkat, kde chcem :) Moja spontannost bola, ze som ho chcela pobozkat na celo, on sa zarazil, ze to znamena, ze sa uz neuvidime! Nechapala som, ze veri na vyznami bozkov, neskor som si kukla na nete, ze naozaj bozk na celo znamena odchod, rozlucku :( Pritom ja ho mam velmi rada a tuzim ho vidiet. Od toho vecera sme sa nevideli, ani sa neozval. Som z toho v soku! Aj vy verite na taketo veci???

milli11

Moze byt, ze sa mu nieco vazne stalo, je tazko zraneny, stratil mobil, ze sa neozval. A teraz budme realisti, keby s tebou chcel byt, tak s tebou bude a vykasle sa na nejake povedacky a detske riekanky.

NO2

Ja si myslím, že on vedel, čo si o bozku na čelo (druhýkrát používaj diakritiku, lebo celo znamená telo po východniarsky) myslíš, preto ťa nechal. Nemala si si nič myslieť a bolo by všetko v poriadku. A teraz keď si to prečítal na nete, tak ti už nemá dôvod veriť ani sekundu. Či už ste spolu? Už ho to prešlo?:-)

milli11

Presne tak a ked ta pobozka na ruku, znamena to, ze bude tvoj manzel. Nebud naivna, ludia, ktori spolu chodia sa bozkavaju po (skoro?) celom tele. Podla toho by sa museli kazdu hodinu rozchadzat a lucit a opat schadzat.

NO2

A to si ho ako chcela pobozkať na celé telo? Čo máš také veľké gamby? Nezľakol sa náhodou?:-)
Sorry, až teraz som si všimol, že si písala na čelo, nie na telo:-)

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyznam bozkov - Fórum - ZDRAVIE.sk