Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zabudaju na mna neviem preco

Príspevok v téme: Zabudaju na mna neviem preco
felix552

Ked mam meniny alebo narodeniny si na facebooku nikto s priatelov na mna nespomenie. Co ma dost rozosmutni, lebo ked vidim kolko blahozelani maju ostatny ked maju meniny alebo narodeniny a ja ani jedno. Na mna si nespomenu pritom ja kazdemu poprajem a napisem a mne nikto citim sa menej cenne nikto mi nepraje stastie, lasku zdravie nic lebo si na mna ani nespomenu a pritom vzdy pomaham kamaratom a kamaratkam proste nechapem to. Popraju mi len ludia s ktorymi zijem osobne mi popraju alebo smskou. Ale na FB nic ako keby som bol duch. Mna to nebavy falosnost medzi ludmi asi ma nema nikto rad :D a to dlhe roky nikto a mam dost vela priatelov ktory su kazdy den online.

erf8

Podľa mňa to máš len tak nastavené na fb. Mne tiež nikto na narodeniny nezablahoželá a dlho som rozmýšlala, že prečo. Kedysi blahoželali teraz nič a tak ma napadlo, či tam nemám niečo nastavené, ale nechce sa mi to hľadať ani meniť :D

miki26

Karlotiso kvôli kontaktom, ono práve kontakty sú vec, ktorá nevieš nikdy, či sa to môže hodiť. Ľudské zdroje sú bezpochyby zaujímavé vecí a ľudia, ktorí to pochopia tak môžu byť aj úspešní. Osobne FB nevyužívam ani na komunikáciu. Možno istý čas som aj 2 roky nevymenil žiadnu správu na ňom, nieto s 10.

Pre mňa je to užitočný nástroj, ku ktorému správam tak, aby som nezabudol žiť svoj vlastný skutočný život. Na toto niektorí ľudia zabúdajú. No a k téme tiež nemám veľa gratulácii na FB (mám to aj vypnuté zobrazovanie) a nevadí mi to. Podstatní sú pre mňa ľudia v reálnom svete, s ktorými sa stretávam a vídam skoro každý deň.

Simonella

Felix mozno mas to len zablokovane, teda skryte, ze ostatnym neukazuje kedy mas narodeniny. tak odkial to maju vsetci vediet kedy ich mas? :) ostatni keby to mali tiez skryte, tak ty nevies kto kedy ma.
ale ak to zverejnene mas a aj tak ti nikto nezapraje, tak im nepis ani ty! :D a kasli na nich. radsej mat paru priatelov skutocnych, ako 250 virtualnych

Dadula56

Felix, jedna osobna SMS ma vacsiu hodnotu, nez sto stupidnych, neosobnych priani len preto, ze im Facebook narodeniny pripomenul.

milli11

Toto za zaciatku trapilo aj mna. Sice mi niekolko ludi zablahozela na FB, ale kazdy rok ich je menej a menej. Tiez som bola smutna, ze ja ostatnym na FB zablahozelam a oni mne nie a ze ostatni maju plno gratulacii, ked maju sviatok. Vyriesila som to tak, ze ani ja im na FB nezablahozelam. Vlastne tam uz ani velmi nechodim. Ludia na FB sa aj tak inak spravaju, napr. tam kamoska kamoske pochvali fotku, ako dobre tam vyzera a v reali ju za chrbtom ohovori, ze na tej fotke vyzera ako... slusne povedane... dost vyzyvavo, teda ako stetka.

Karlosito

Ja to mám napr. vypnuté mne je lepšie ked mi niekto zablahoželá osobne tak aspoň viem, že je to kamarát a vie kedy mám narodeniny nepotrebujem získavať čo najviac likov na facebooku od desiatok ľudí s ktorými sa nestretávam preto ani neakceptuj všetky žiadosti neviem načo podaktorí tam majú 200 ludí ked si píšu možno z 10 :)

[zruseny35]

felix........práve pre toto sa nimi absolutne netráp.Dnes maju ludia FB aby nejak zahnali nudu(v práci,s skole,vo vlaku..),aby sa nejak pochválili aký su "oblubený".
Mám kamaratku(osobne) ktorá ma na FB cez 160 priatelov . A ked som od nej potrebovala skutočnu pomoc , v ťažkostiach ,tak mi povedala ešte pred rozohovorom "ja chcem len dobre správy počuvať".
Tí ludia ti nestoja za to,ked si nespomenuli,(zle sa na to len pozeráš).Ak ti rodina a blízky zablahoželali,mas poklad !Toto si treba všímať a ceniť.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Zabudaju na mna neviem preco - Fórum - ZDRAVIE.sk