Po prvom sexe - bojím sa najhoršieho

Príspevok v téme: Po prvom sexe - bojím sa najhoršieho
karlos95

Ahojte..
Budem mať 20 a pred týždňom som mal prvý krát pohlavný styk so svojou partnerkou..sme spolu už rok čiže myslím že sme sa poznali dostatočne na to aby sme pprežili niečo takéto
Čo ma trápi je to že chvíľu sme išli aj bez kondómu (čo už nikdy neurobím) a bojim sa toho najhorsieho..
hoci som si istý že do priateľky som sa neurobil ..mam strach že sa tm mohlo niečo dostať..nnejaké zvyšky alebo prstom..:/ o pár dní očakáva menštruáciu tak dúfam že všetko prebehne na čas a v poriadku...
Poraďte mi prosím či su moje obavy opodstatnene alebo ci mozem v klude spávať? :/

karlos95

diki ludia..
nebojte sa tento stres ktorý som zažíval/zažívam mi otvoril oci a odteraz si budem davat bacha..a kludne s tym aj na cas prestanem ak sa budem citit nepripravený..dúfam len že teraz to dopadne ,,bez nasledkov,,

A.mozart

Chlapce ty mas stresy. To radsej ani nesexuj lebo si uzenies infarkt alebo mrtvicu. Ak si chces byt 100% isty ze neotehotnie tak sa sexu vzdajte kym si nezabezpecite dostatok financii na pripadneho potomka. Zit dlhodobo v strese a strachu ti ubera zo zdravia dusevneho aj telesneho.

sewie

za prve-tehotenstvo nie je to najhorsie co sa moze po nechranenom styku stat. co tak pohlavne choroby?
Kazdopadne, ak nechcete este deti, tak nesexujte bez ochrany! potom sa zbytocne stresuje .na co si to komplikujete?!
Podla toho co opisujes tak je sanca uplne minimalna az ziadna...ale uvedom si ze spermie mozu byt pritomne aj v tych "kvapockach lasky" ci ako sa tomu nadava...zvacsa nie su , ale moze sa stat za istych okolnosti...kamaratka si tiez myslela ze prerusovany sex bude vpohode...no a vysledok toho pocinania jej beha po kuchyni a bude mat zachvilu sest rokov

karlos95

Poznáme sa dobre..milujem ju..
Ale obaja nie sme na také niečo pripravení
Sme študenti ..to je momentálne priorita a záväzok v podobe dieťaťa momentálne neplánujeme..
Aká je šanca že otehotnie aj po (vysoko nepravdeppdobnom) obdržaní semena do vagíny v minimalnom mnozstve? ..

GHmA

bojíš sa najhoršieho? znie to, ako by mal niekto zomrieť

Mať dieťa je úžasná vec. Ak sa bojíš mať s priateľkou dieťa, tak sa ešte nepoznáte dostatočne dobre a sex by ste mali vynechať.