Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam traumu zo vztahov

Príspevok v téme: Mam traumu zo vztahov
traumaaaa

po 6 rocnom vztahu a viacerych vztahoch kde stale mna oputili chlapi uz mam traumu zo vztahov a bojim sa zacat aky kolvek vztah ze zas ma vimenia za lepsiu-...uz nevladzem ostat radsej sama do smrti ? preco muzi su taky vyberavy viem ze aj zeny niektore ale ja fakt nemam stastie vzdy ma vimeni za inu mozno aj preto ze som nizka a velmi chuducka :( kvoli zdravotnym problemom mam zaazane priberat od lekara kvoli skolioze ....mam 25 rokov a vyzeram na 13 ....mam sa podla vas vzdat nadeje na lasku ? lebo inu moznost nevidim ...vyberala som si aj skaedych muzov a aj ty ma vymenili ..za kozatejsie ,plnsie ....fakt nevladzem tak zit

čokojogurt

to nebude tym ze si chuducka a nizka lebo poznam a mam kamaratky ktore su chuducke a maju priatelov. Skor to bude tym co zo seba vyzarujes. Mas len 25 takze mas casu dost. Daj si pauzu od vztahov a venuj sa svojim zalubam a neries muzov. Vejmi to riesis a nosis v hlave.

Agnes989

A prečo ti tie vzťahy skončili, ako to zdôvodnili tí chlapi že prečo ťa opustili? Hlavne ten 6-r. vzťah, to už je dosť dlho. Väčšine chlapom sa páčia drobné žienky, sú aj takí, ktorým sa páčia malé prsia. Ak vyzeráš na 13, tak si pomáhaj mejkapom. Až budeš staršia tak budeš mať veľkú výhodu, že budeš vyzerať na oveľa menej. Nemyslím, že máš dôvod takto upadať duchom, veď si mala 6-ročný vzťah a to nie je málo, hlavne na 25-ročnú. Určite nájdeš toho pravého, ale skús nehľadať za každú cenu, lebo takýto ľudia vedia toho druhého odradiť, keď tí vidia, že je taký zúfalý. Si stále mladá, nemusíš nikoho na silu hľadať, skôr to nechať tak voľne plynúť. Času máš dosť, biologické hodiny ti netikajú. Lepšie čakať dlhšie a začať si s niekym kvalitným, ako zobrať hocikoho a potom to tak skončí - vzťah nevydrží dlho.

Nina.

Ty miesto toho aby ťa tieto skúsenosti posilnili a zocelili tak ťa položili na dno. A to je to najhoršie. Musíš sa pozbierať. Proste musíš. Teda ak chceš byť šťastná, lebo inak sa ti toto bude opakovať stále dokola až kým nepochopíš význam toho celého. Hlavne nestavaj svoje šťastie na vzťahu. Načo ti je silou mocou vzťah? Keď sa nevieš poriadne vyrovnať ani sama so sebou? Ty jednoducho musíš začať mať rada samu seba. Nech je to akékoľvek klišé, ale základ je sebaláska. Vieš prečo ťa chlapi opustili? Vieš prečo si bola pre nich nedostatočná a nebola si pre nich dosť dobrá? Lebo ty sama sa považuješ a nedostatočnu a nie dosť dobrú. Musíš sa pozbierať, trebárs aj za pomoci psychologa, ale treba ísť ďalej, treba aby si sa pohla ďalej a získala iný pohľad na seba aj na vzťahy.

ahink

Uvazuj logicky. Si zena ale skus to)) Pozri - keby tieto tvoje rozchody suviseli s tvojim vyzorom tak by si nemala za sebou 6r vztah ci ine vztahy. Proste by si nemala ZIADEN vztah! Takze vo vyzore problem nehladaj. Tam to nie je. A aj neviem ake ohavky ohavkovia si vztahy nachadzaju.
Nie je skor problem v tvojom chovani spravani povahe atd atd???

[zruseny35]

Nikolett...ak niesi blondínka-lebo inak by ťa v prípade chudoby vymenili za ťavu a ešte na tebe "zarižovali"-nežartujem :)
Traumaaa....ja ked som mala 28r, vyzerala somna 17r,a moje dieťa brali ako mojho bratčeka .Pri tom všetkom som važila cca 47 kíl,čiže som si mohla kludna dovoliť nakupovať detske oblečenie :)
Chápem ťa,ja som tuto dilemu tiež riešila.Nieje problem v tebe,to by si musela byt fakt širšia ako vyssia -toto je problem slovákov,v USA je to normálne.
m8....ty asi nevieš čo je bolesť,ked ťa viac ako jeden opustí :/
Problem nieje v tebe,ale v tvojej latke-taketo opuštane ženy ju maju hlboko pod urovnou podrážky na topánke.Nechcem ťa urážať,len som to lepšie vystihnuť nevedela.
Skusim ti poradiť psychologa,alebo knihy :
Zeny ,ktere milují príliš-Robin Nordwoodová
Konaj ako dáma,mysli ako muž-Steve Harvey
V jednej si poplačeš lebo pochopíš seba a v druhej pochopíš ,že bol problem v tých "hajzloch " čo si stretávala a v tom ake chyby si vo vťahoch robila,že totakto dopadlo.
Ked nechceš vzťah,kašli na to..užívaj si zvyšne radosti v živote čo mas.Daj si pauzu..a tie rady tu od báb su fajn,stýkaj sa hlavne s ludmi.

kaja25

Ahoj traumaa ja mam 25r vysku 153cm,mam pocit ze muzisa ma boja :D alebo vyzeram ako decko. Ked sa mne niekto pačil tak zase ja jemu nie.neriesim vztahy teda... a Nikolett s tou poslednou vetou čo si napisala maš skúsenosť? :-)

alskdj

mne sa chuducke pacia, to je len vec vkusu. Urcite sa ale nezameriavaj na vztahy, skus spozavat ludi a ono to pride neboj. Hlavne hladat si skaredeho chalana, lebo ty si o sebe presvedcena ze nie si pritazliva je hlupost. Ani nevies akeme fesakovi sa zapacis a mozno hned aj zajtra :)

Nicolett

Slováci niesu ty najmilejsi..... Keby si išla do Egypta Wow no takých milých si nevidela určite by sa ti zapacil niekto a aj ty jemu... Ak opustis svoju krajinu a pôjdeš do inej na berieš sebavedomie :-)

m8

:D cim viacej hladas tym skorej najdes nejakeho blba nie toho praveho....nehladaj :) nezamieriavaj sa na to a paneboze ze nevladzes zit kvoli tomu? :D opustenu zenu s troma detmi na vychode s dlhmi na krku pochopim keby povedala ze uz nevladze zit :D Najdi si kamosov chodievaj von zabavaj sa..uzivaj roky kym mozes.... potom budes pod papucou chlap si k tebo casom hocco dovoli nie je to len ruzove...len to oddialuj kym sa da:D

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mam traumu zo vztahov - Fórum - ZDRAVIE.sk