Ma divnu poziadavku a nahana mi tym strach

Príspevok v téme: Ma divnu poziadavku a nahana mi tym strach
norkaponorka

Zpoznala som na pokeci jedneho fajn muza. No fajn bol az doteraz. Vcera mi napisal taku divnu poziadavku ze ci by som mu neposlala svoju podpresenku a nohavicky pouzite. Vylakalo ma to lebo si piseme len asi dva a pol mesiaca a doteraz sme sa nestretli iba si piseme zatial. Vymenili sme si fotky a zdal sa byt celkom fajn, zabavny, vtipny, pekny aj ked nie velmi a zrazu chce odomna pouzite spodne pradlo? Ako take ze mam ho nosit aspon dva dni a potom mu ho zabalit a poslat na P.O. box schcranku. Vraj je to diskretne a nik sa o tom nedozvie. Lenze ja mam strach. Ako nechcem to ani urobit len co by vam baby napadlo ak by vam to nejaky muz napisal a ziadal to od vas. Napisala som mu ze nic take nehodlam urobit ale on ma o to stale ziada a este aj dnes mi napisal ked som bola pozriet na profil ze vie ze ho nesklamem a tesi sa velmi az mu ho poslem. A ze ked chcem tak aj on posle svoje boxerky ale az ked mu poslem ja prva. Ako mam si pisat s nim dalej alebo zabudnut. Pritom vyzeral byt v pohode a zrazu na mna vyjde s hentakou poziadavkou. Ako by ste vy zareagovali. On ma aspon na svojou profile uvedene ze 34 rokov a ja nieco pod 25. Myslim ze sa neda odbit ked uz nahodil taku temu. Vcera som mu napisala patkrat ze nie nieposlem a on mi dnes zase pisal ze sa tesi a vie ze poslem. Normalne mam strach dnes ist na pokec.

[zruseny35]

norkaponorka...a ty nevieš,že ked sa chlap nestretne so ženskou na Pokeci do max.3 týždnov,tak ju nechce? :)
PS: kolko mas ročkov,ked ti rodičia nevysvetlili,čo je to UCHYLAK?(sexuálne narušený chlap,lebo je psychicky mimo)
Normálny chlap, ťa pozve na kavu/čaj MEDZI LUDI a nevypýta si nič okrem oblečenej fotky ! :)

kafe

mne naháňa strach, ako neskutočne naivné baby sú, že im stačí pár týždňov písania a oni fakt VŠETKÉMU veria jak malé, dokonca už cítia vzťah vo vzduchu.. Síce to nepokladám za úchylné, ale nebezpečné je to určite!
norkaponorka a tebe podobné, uvedom si prosím ťa, ŽE KÝM sa s človekom nestretneš a nestretávaš NAŽIVO, tak ako keby ani nebol a všetko JE TO LEN ILÚZIA, všetko čo o sebe napíše môže ale nemusí byť pravda. Tento človek sa evidentne s tebou stretnúť nechcel, NEchce vzťah, NEmá 34 rokov, ani žiadne záujmy o ktorých ti písal, fotka NEni jeho.. dotyčný je len fetišista. To je všetko, čím si môžeš byť nabetón istá.
Tiež mi jeho sexuálne chúťky prídu neškodné a len preto, že im ja osobne neholdujem, nemám chuť ho ukameňovať ani zosmiešňovať. Rovnako ako nebudem kameňovať niekoho pre jeho hlúposť, či naivitu. Proste nemôžeme byť všetci múdry, priemerný v sexuálnych chúťkach.. ži a nechaj žiť, prípadne poučiť sa z naivity.

buzola

Biela kobra to vazne su aj kamenne obchody a boxy vo svete takehoto typu? No ludia uz vazne nevedia co od dobroty. Ze by ja som podporovala odovzdavanim pouziteho pradla zvratene chute nejakeho nadrzaneho ch*ja.
Este to tak. A tie pri*ebane zenske mi tiez pridu ako totalne zmagorene, ze to este podporuju.
Norka tak presne. Urob si nick. A este ho aj chudacika nechutneho natahuj ak bude pytat aj ne ten druhy nick pradlo. Ze hej poslem, jasne,uz ti posielam a akej farby chces, kolko dni ho mam nosit, atď. Nech si debil robi nadeje,ze mu nejaka sadla na lep a nakoniec bude taky sklamany ako teraz ty z neho. Chacha..

mona7778

zablokuj ho
odo mna tiez stale vypytuju silonky a kraviny uchylaci
ale ja uz mam rozum a na pokeci je sami uchylak nic len blokovat

Deria

No preco si dal Pobox? Iste si svoju uchylku uvedomuje a hanbi sa za nu. Testuje opatrne, ako daleko s tym bude mat uspech, v tomto pripade je to norkaponorka. Tiez si myslim, ze to skusa aj s inymi babami. Staci, ze sa mu dievca paci, jeho napadne hned od nej spodne pradlo. Proste ho to vzrusuje. A mozno by ani viac od teba nechcel. Si proste obetou. Tento druh uchylky pokial viem, nie je v podstate nebezpecny. Ale dievca nekomplikuj si zivot, pust ho z hlavy, ak chces normalny vztah.

Biela Kobra

norkaponorka, nechce sa mi čítať celú diskusiu, ale takto to zhrniem: Zadarmo mu nič neposielaj.
Si neskúsené a si aj vcelku milé dievča, takže asi nevieš, že ide o bežnú a relatívne neškodnú formu fetišizmu a že existujú obchody, kamenné aj internetové, kde sa takáto bielizeň predáva. V niektorých krajinách máš dokonca automaty na použité nohavičky, Nuž, kde je dopyt, tam, je aj ponuka.

miriam123

akoze, co ja viem, nezda sa mi to byt najhorsia uchylka na svete. taka celkom tolerovatelna a neskodna. akurat, ze to chce cudzi clovek, ktory si na to zriadil po box. to je to, co by mne na tom bolo podivne, takze kvoli vztahu si s tebou asi nepise.

dixit

norkaponorka, nedá mi nezareagovať na toto: "A nakoniec sa vys*rem asi aj na cely pokec lebo fakticky tam chodia sami idioti. NIektori sa ani obliect poriadne nevedia ako vidim podla fotiek."

mala by si si uvedomiť, že oblečenie u chlapa je naozaj to najmenej :D poznám veľa super chalanov, ktorí chodia oblečení ako šupáci - buď im to jednoducho nedochádza a nemá im kto poradiť, alebo aj vedia, že to nie je ono, ale sa im to proste nechce riešiť, lebo majú aj iné veci na práci. alebo natoľko neznášajú nakupovanie, že si radšej bez skúšania kúpia o 2 čísla väčšie gate (aby im neboli náhodou malé) a v tom potom chodia, až kým sa im tie gate nerozpadnú. ako hastroši :D ale nič z toho nie je neliečiteľná choroba - pri správnom prístupe partnerky, tj. potenciálne teba :D

PS: samozrejme, sú aj chlapi, ktorí sa divne obliekajú a aj naozaj SÚ divní. ale musela som sa po tvojom komentári zastať tých, ktorí sú inak super, akurát nejak v tejto oblasti nie sú doma

0vecka

to sa divite ze jej dal PO BOX? sak tu jej niekto radil aby mu poslal nejakeho agresivneho idiota aby ho zmastil...

nevim ale pridete mi strasne netolerantni ... aj uchylny ludia su ludia a ked tu uchylku riesi takto pride mi to uplne neskodne...akoze co ma chudak robit?? si to predstavujete ako Hurvinek valku...