Ma divnu poziadavku a nahana mi tym strach

Príspevok v téme: Ma divnu poziadavku a nahana mi tym strach
norkaponorka

Zpoznala som na pokeci jedneho fajn muza. No fajn bol az doteraz. Vcera mi napisal taku divnu poziadavku ze ci by som mu neposlala svoju podpresenku a nohavicky pouzite. Vylakalo ma to lebo si piseme len asi dva a pol mesiaca a doteraz sme sa nestretli iba si piseme zatial. Vymenili sme si fotky a zdal sa byt celkom fajn, zabavny, vtipny, pekny aj ked nie velmi a zrazu chce odomna pouzite spodne pradlo? Ako take ze mam ho nosit aspon dva dni a potom mu ho zabalit a poslat na P.O. box schcranku. Vraj je to diskretne a nik sa o tom nedozvie. Lenze ja mam strach. Ako nechcem to ani urobit len co by vam baby napadlo ak by vam to nejaky muz napisal a ziadal to od vas. Napisala som mu ze nic take nehodlam urobit ale on ma o to stale ziada a este aj dnes mi napisal ked som bola pozriet na profil ze vie ze ho nesklamem a tesi sa velmi az mu ho poslem. A ze ked chcem tak aj on posle svoje boxerky ale az ked mu poslem ja prva. Ako mam si pisat s nim dalej alebo zabudnut. Pritom vyzeral byt v pohode a zrazu na mna vyjde s hentakou poziadavkou. Ako by ste vy zareagovali. On ma aspon na svojou profile uvedene ze 34 rokov a ja nieco pod 25. Myslim ze sa neda odbit ked uz nahodil taku temu. Vcera som mu napisala patkrat ze nie nieposlem a on mi dnes zase pisal ze sa tesi a vie ze poslem. Normalne mam strach dnes ist na pokec.

norkaponorka

NO2 ja neviem asi.
Tasty ved prave a pritom sa zdal byt v pohode chalan. Praveze som sa tesila ze konecne niekto normalny a zrazu toto.
Odpovedam ked mi poradila kamoska ze ak sa mi nedari v realite najst tak mam skusit internetovy svet.
To je natom zle ze sa mi pacil, vyhovoval v zalubach aj v nazoroch. Vcera mi dokonca tvrdil ze posielat spodne pradlo zeny zvyknu len ja otom nic neviem a ze to mam skusit. Ze je to jedna z veci ako potesit muza. A ze on v tom nevidi nic zle. Ze aj jeho kamaratovi posiela frajerrka pradielko. A este jej aj napise akej farby mu ma poslat, ako dlho ho ma nosit. Ako totalne ma odrovnal. Ani zaspat som vcera nemohla tak som bola zosokovana z jeho napadu.

odpovedam

pozri, na pokeci mas vela zufalcov. medzi nimi aj takych, ktori maju nejaku uchylku alebo nejake psychicke poruchy. Nenechaj sa nim manipulovat. To jeho "viem, ze ma nesklames" je manipulacia, kedy on vobec neberie do uvahy tvoje nie. Uz sa mu neozvi, zablokuj ho. Nikdy nevies, s kym si v skutocnosti pises. davaj si pozor, pretoze internet je v tomto velmi zradny. A ako sa vravi, ked vtacka lapaju, pekne mu spievaju. Hladaj si znamosti realne, tam uvidis lepsie, s kym komunikujes.

tasty

no asi si natrafila na fetišistu spodného prádla, jeho také veci vzrušujú, proste má takú úchylku, sú chlapi ktorí sú fetišisti na lakované lodičky a vlastne na rôzne veci, je to úchylka, ja by som takého muža nechcela