Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Čo mi môže byť?

Príspevok v téme: Čo mi môže byť?
koko_moko

Ahojte kočeny,
neviem čo mi je, a preto vás chcem poprosiť o názor či radu ...
Mám bolesti v podbrušku, cítim skôr také tie tlaky, podbruško mám tvrdé,povedala by som, že aj mierne nafuknuté a na silnejší dotyk cítim pichľavú bolesť a nutkanie na močenie. Inač močím ako doteraz, žiadne výkyvy čo sa toho týka.. Boli ma taktiež chrbát v oblasti ľadvín,hlava ma tiež pobolieva a bývam ospalá. Pri močení necítim žiadne pálenie a ani bolesť. Občas pociťujem bolesť aj v obasti konečníka, tú takú krčovitú (alebo ako to nazvať). Výtok nemám, citlivé prsia tiež nie. Bolesti sa nepodobajú predmenštruačným. Teplotu zvýšenú nemám, mám 36,6°C Nikdy som ešte nemala taký problém a tak neviem čo to môže byť.
Ďakujem

koko_moko

Neviem, nerada chodím za lekárom, dnes som sa chystala za urológom ale nedošla som k nemu.
Bojím sa na čo príde a taktiež nechcem zakaždým behať po lekároch, trápi ma to už týždeň zo začiatku prvé dve dni som aj častejšie močila ale nejak to prešlo ... a čakám, že prejde aj tá bolesť .. ak sa to dá nazvať bolesťou.. je to zváštne

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Čo mi môže byť? - Fórum - ZDRAVIE.sk