Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Všetci sa mi smejú

Príspevok v téme: Všetci sa mi smejú
b-24liberato

Čawte, chcel by som dobrú radu a pomoc, mám problém, každý sa mi smeje v škole, dôvod nepoznám, bolo to tak na základke a teraz na strednej, som moc chudý, vyzerám podľa mňa dobre, neviem prečo si zo mňa kažý robí posmešky, vždy na mňa zízajú , smejú sa mi spolužiaci, fotia si ma nahrávajú a posielajú to ľudom potom som sa dostal do depresií a bol som na psycihiatrii a teraz užívam lieky no už to tak nevnímam ale vidím že stále sami smejú zase....neviem, čím to môžebyť, mám rad metal, nosím oldies veci najmä adidas a tak...pomôžte fakt neviem čím to je už ma ide poraziť milión ludí je v našej škole a vždy len ja aj na základke a tak chovám sa normálne a som slušný človek dakuejm za radu neviem či to čo som napísal pochopíte lebo už mám stoho nervy a neviem čo dalej dakujem

[zruseny35]

Je to lahká šikana na skole..skus psychologa,aby si si posilnil sebavedomie prestal si to vsímať.Odídeš zo skoly ,najdeš si prácu a tam to všetko pominie...tam tí detsky skodoradostný somá**i nebudu .Konečne si možeš vychutnávať uspech,peniaze a radosť z toho čo mas rad :)

pacient123

tak aj mne sa dosť často smejú lebo som hamblivý a aj to vidno ,,,možno ,že aj ty máš ten problém ---- alebo proste sám si napísal ,že si chudí no možno preto ale to sa dá zmeniť jedz a posiluj a je to ---alebo možno že v tom bude niečo iné nwm hladaj pričinu a potom tu pričinu rieš ---- dosť často sa ludia smejú ludom čo majú socialnu fobiu ktorú mam aj ja ..kto vie možno že ju máš aj ty kukni na net čo je socialna fobia : je to to ked máš paniku alebo debku ,uzkosť z bežných vecí ----

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Všetci sa mi smejú - Fórum - ZDRAVIE.sk