Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Travenie tukov a dalsie problemy

Príspevok v téme: Travenie tukov a dalsie problemy
tuktuk

Dobrý deň,
mam par otazok.. trapi ma zápach z úst, nič hrozné, ale je, je to z trávenia určite, bral som doplnok kyselin a aj enzymy (rastlinne), nepomohlo, skusim este pankreatin. Ide o to, že moje telo vylucuje maz, tuk, viac ako by asi malo. TZN. : mastí sa mi plet, chrbat, z nosa a z okolia si viem povytlacat pekne tukove hrudky, na hlave stvrdnuty tuk detto. Co sa týka týchto akože "kozmetických" problemov, to neriesim, lenže ma napadla taka vec, že ak zle travim tuky, tak bude moje telo prebytocny tuk akto vychadzovať von??? za travenie tukov je vraj zodpovedny pankreas, čiže to moze zo sebou suvisiet,zle travenie vdaka pankreasu, nasledny zapach z ust, a tie kozmeticke problemy. Ide o to, že hladam čo moze byt v mojom tele zle, že mi takto travi, inak, ja nemam ziadne traviace problemy (naduvanie, atd) jedine ten zapach a obcas grgam po jedle, ale grga cela moja rodina (poviem to tak vtipne) a nikomu nepachne z ust. zuby atd mam ok, viem že to je trávenie, lebo po jedle sa mi robí aj biely povlak na jazyku (ten povlak nie je kandidozny!)..niekedy viac niekedy menej, podla toho co zjem a ako mi to "sadne".. v ustach mam ako keby sucho, aj ked mam sliny, neviem to opisat..dakujem za postrehy

Matej

Dobrý deň vitavi.

Oslovujeme vybraných aktívnych prispievateľov nášho fóra ohľadom činností, ktoré portál ZDRAVIE.sk plánuje v budúcnosti realizovať. Všimli sme si aj Vás.

Ak máte záujem o bližšie informácie, kontaktujte nás, prosím, na email: info@zdravie.sk

RNG

Travenie je vec dostatku kyselin enzymov mikrvlaknin a probiotik. Co chyba treba doplnit, bez ohladu na ktore organy mas oslabene, lebo ked to nedoplnis mas zle travenie co postupne vedie k stovkam roznych zdravotnych problemov.
Zla ustna flora sposobuje kazenie zubov a zapach, preto na nu odporucam brat ustne probiotika/oral probiotics, co ochrania zuby a dokonca ciastocne aj horny dychaci trakt pred nakazami

tuktuk

aspon vidis, ake nechutnosti musim denne zazivat, ale hlavne ze som zdravy :)
ja si vazim vynalozeny cas a rady, vdaka, prajem pekny vecer

[zruseny35]

To všetkým ženám takto dopodrobna vysvetluješ svoj "životný štýl " ohladne čisteho dychania ? :)
To je psycholgicke hladisko,to "hrať sa na mileho " ,a baby vedia čo s takým mužom :)
Už nebudem písať.Špekulovať sa dá na nete donekonečna,ked mas tolko času..ja radšej pomôžem niekomu,kto to aj ocení. :)

tuktuk

s tým hlienom to nie je také jednoduché. keby stačilo smrkať do vreckovky ako to robím tak OK, ale mne hlieny v hrde von nedostanem, iba "nasilným tahanim do ust" a vyplutim, nechutne...ráno vstanem, som zahlienený až po uši. Napriklad teraz mam cisty nos ale v hrdle hlieny, takze tak.

student VS, ktorý zvláda školu s prehladom.

maso jem denne, to je pravda a viem, že to nie je uplne zdrave, ALE drzal som aj dietu bez masa a zmena ziadna, akurat som schudol :)

čo sa týka sledovania sa...áno sledujem sa už moc, mám to asi po tatkovi haha. Ja by som sa ale nikdy nezacal takto sledovat, mozno by som ani nikdy nezacal takto spekulovat so stravou a jedol ako všetci moji kamarati (mi je do placu ako zavidim), keby som nemal od mladeho veku problem so zapachom. ANO, nie je to choroba, ale je to dost obmedzujuce a vadi mi to v spolocenskom zivote. Moji kamarati jedia co chcu, nestaraju sa vobec, opiju sa, kefku ani nevideli a rano mozu existovat. ja ked si vypijem tak amen tma :)

"nervak hrajuci sa na mileho" - to mi vysvetli prosim, z biologickeho, alebo ineho hladiska :)

[zruseny35]

Ked tak velmi hladas tu pričinu zapachu-poznám prípady ked zapahca z ust lebo:
-mas mrtvy zub alebo ti hnije a treba ho "vyčistiť",alebo vytrhnuť .
-iný prípad je ,ked mas naozaj cukrovku ,ale to by si bol slaby velmi..
-dalsí prípad čo poznám ,je ked človek jedáva vela mäsa v priebehu týždna ,skoro denne..
-a ten posledny je ,ked je vnutorne nervák,ale navonok drží formu mileho človeka ..

[zruseny35]

tutktuk...
-steká mi hlien do hrdla-ako prepáč,ale nemate doma vreckovky? A ked mas problemy s nosnými dutinami-možno polipy vnose-na to su predsa chirurgicke zakroky,lebo to je VAZNE! Taketo problemy mavaju male deti,a onkologický pacienti pre velmi slabu imunitu.
Nesleduješ sa ty cielene privela ? Lebo vážne chorý človek ma iný problem sa rano vobec naštartovať,cez den nevládze...
Pri zápale v tele (ak by to boli obličky ) máva teploty-mimochodom sa ten zapal dá zistiť smiešnym odberom krvi ..atd.
Ak by to bol pankreas,máločo by si mohol zjesť..
A ak by to bola cukrovka,bol by si slaby a rapídne pribral,alebo rapídne schudol(cez 10kíl) ,popritom nenormálnom strese ktory ju sposobuje.Si VS ktorý chodí na skolu, na ktorej sa skušky nedaju zvladať hoci si fakt bifloš ? Alebo si sa rozviedol a kompletne zosypal,že ťa laska tvojho života opustila?Alebo si zakladáš firmu ?
A prečo mas vlastne otázky,ked si na ne vieš najlepšie odpovedať sám ? :)

tuktuk

inak čo sa týka pitia dostatku vody a zafarbenim okolo očí, to by moje okolie muselo mať kruhy jak na olympiade. ludia piju malo a ked už niečo, tak sladke napoje. preto si nemyslim, že pitie dostatku vody ma na to nejaky extra vplyv. skor nejaka porucha prace obliciek, alebo že su zanesene atd..

tuktuk

lienocka, ano pijem, aj viac ked sa zadarí...
"nemas byt preco chory"- ono keby to tak bola pravda..ako áno, nejake vazne zdr tazkosti nemam, ale myslim, že už len zle travenie (ak mi zapacha z ust), je spustacom vsetkeho mozneho. Napriklad mi už asi 2-3 roky steka hlien do hrdla, co mi moze zahlienovat cely organizmus - ano nie som vazne chorý, ale ked to takt pojde dalej...
čo sa týka tvojej otazky nedodrzaviania..čoho? :) som nepochopil. Tam dole funguje vsetko ako ma

[zruseny35]

v BA je biorezonančná klinika ..ale ja osobne som tam nebola nikdy:mám defekt na srdci aj lieky nan a predsa ODPORUCILI mi ju.Tak to sa mi nezdalo :/
PS: ked sa tak zdravo stravuješ denne,nemáš byt prečo chorý,to by potom mohlo byt len pohlavne ochorenie..alebo to nedodržiavaš,že ? :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Travenie tukov a dalsie problemy - Fórum - ZDRAVIE.sk