Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Definitívny koniec

Príspevok v téme: Definitívny koniec
Natalie

S priatelom sme sa po troch rokoch už úplne rožišli...prestal ma po tom všetkom milovať a už ho nebavilo moje neustále výlevy nálady a rozchádzanie..dakedy som už nevládala, bývame od seba dosť daľeko vídavame sa len cez víkendy aj to nie každý...vždy sme spolu celé dni volávali všetko možné...ale ako začal chodiť do roboty sme sa úplne odcudzili až nastal koniec...je to už polroka a ja nevládzem...celé dni plačem že som mojou vinou prišla o jediného človeka ktorý by mi dal všetko...moc som sa k nemu pripútala a teraz neviem ako mám naňho zabudnúť, nedokážem ho ignorovať...viem že ešte niečo ku mne cíti ale už sa to nedá vrátiť a mám pocit že si našiel už aj babu a hlavne kvôli tomu to všetko takto je aj ked sa mi s tým nechce priznať

Prezyvka055

Natalie najvacsia chyba nie je aby jeden clovek pre teba znamenal vsetko. Najvacsia chyba su tvoje vylevy nalady a rozchadzanie ako spominas.

Natalie

ja už som prekonala to že prečo sa to stalo..ale ako si mám od neho odvyknúť ? Som všetok čas venovala len jemu koľko sa dalo čiže som si odhodila kamarátov...najväčšia chyba aby jeden človek pre mňa znamenal všetko

weaponry

Tri roky sú tri roky a niet divu, že ťa to mrzí. Pouč sa z toho, aby si si nabudúce neodohnala ďalšiu lásku.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Definitívny koniec - Fórum - ZDRAVIE.sk