Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Najlepšia kamarátka a jej frajer

Príspevok v téme: Najlepšia kamarátka a jej frajer
januškadan.

ahojte, prosím o radu, mam naj kamarátku s ktorou sme bývali doposial stále spolu, všetko sme spolu robili, všade se spolu chodili, bolo nam super. Máme 20. našla si frajera a zda sa mi že sa mňa serie..neozýva sa mi, vždy dáva prednosť jemu.. mne osobne je nesypmatický a pár krát sme sa aj pochytili. Neviem ako to mam riešiť, som z toho strašne smutná.. rozmýšlala som či to nie je žiarlivosť, ale nie nie je, ja jej to želám, z celého srdca. Ale nečakala som že sa zmení toho tak veľa, a že sa zmení tak veľmi aj ona..
Ako sa mám s tým vyrovnať ? Môžem jej to nejako naznačiť ? Ďakujem za rady

zuzi74

Takmer kazda mlada zena ktora sa zamiluje, tak sa aj "zmeni" a da prednost tomu, koho miluje. Ty jej to nemas co vycitat a hadat sa s nou, to by si len mohla zhorsit. Je mi jasne, ze ti je smutno bez nej, ale tak to proste chodi. Je zalubena, mozog ma zatemneny a ked to prejde, tak sa mozno znovu date dokopy.
Osobne som nikdy nedavala prednost len frajerovi, ale snazila som sa vzdy najst cas aj na kamaratky...pretoze tie vacsinou ostanu s tebou aj po rozchode s frajerom.

jetotak

Ahoj, :)

Par krat som sa stretla s podobnou situaciou, z oboch stran, aj ja som bola ta ktora niekoho mala a kamaratka sla do uzadia a naopak. A mozem ti povedat jedno - nerobis stym nic. Naozaj nic, mozes jej to vykrikovat, mozno sa pohadate mozno nie.Ale musis pockat kym to medzi nnimi vychladne. tereza su obaj zamilovani a chcu byt spolu co najviac. Neviem kolko to moze trvat mozno rok mozno dva. Proste to tak chodi. Ale s urcitostou sa ti vrati - ked sa rozidu :) Lebo chlapi boli su a budu ale kamaratky na stromoch nerastu. Tak jej to teraz dopraj lebo cim viac jej to budes vykrikovat tak tym to bude horsie. Viem nemalo by to tak byt a malo by to byt vyvazene a pod. Ale zalezi aj od povahy atd. Najdi si tiez niekoho aleebo posilni ine kamaratsva. :))

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Najlepšia kamarátka a jej frajer - Fórum - ZDRAVIE.sk