Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Očná vada?

Príspevok v téme: Očná vada?
vortex

Zdravím potreboval by som sa s vami poradiť už dlhšiu dobu má trápia na očiach takzvané ,,mušky,, sivé pásiky na zornom poli pri pohybe očami začalo to pred cca 4rokmi vtedy som tomu nevenoval obzvlášť veľkú pozornosť lebo mi to neprekážalo nemal som to rozšírené až do takej miery ako teraz,samozrejme som bol u oftamologičky už 3 krát ale oči mám ževraj zdravé... najviac ma vystrašilo že pred zhruba mesiacom sa to zhoršilo už úplne mám to aj v druhom oku záblesky,zahmlievanie ,čierne bodky,sivé pásiky najhoršie to je na bielom podklade na fórach som našiel ohladom toho množstvo informácií ja to mám zhoršené ešte takzvaným ,,visual snow,,(sneženie alebo zrnenie) ale nikdy som nenašiel na to dostačujúcu odpoveď mám len 22rokov mám strach či nejde o niečo vážnejšie preto by som bol vďačný za každý váš podnet ako ste sa toho zbavili ale dá sa to vôbec operovať? za odpovede vopred ďakujem.

RNG

Vseliake nahromadenia roznych latok v tele, vcitane roznych nefunkcnych utvarov sa daju odstranit extra enzymami a teda aj doplnkom jodu a selenu, co sa tiez podielaju na vyrobe enzymov.
Moze tam pomoct aj univerzalne polarne rozpustidlo, MSM, co sa da podomacky spravit z praskoveho MSM a vody, 10% roztok. To zlepsi priepustnost ocnej bulvy, znizi lymfaticky ocny tlak a spriechodni lymfaticke cesty.
Na zakaly sosovky pomahaju ak kvapky obsahujuce N-acetyl Carnosine, hladaj pod napr nazvom Can C .

vortex

ďakujem za reakciu ektoplazma najhoršie čo ma vystrašilo že približne pred mesiacom sa mi to dosť rapídne zhoršilo mal som len na jednom oku teraz to ma na oboch pri pohybe očí je to velmi nepríjemné čierne bodky pásiky záblesky...práveže očná tomu moc velkú vážnosť nedávala oči mám ževraj v poriadku.,. ale musí predsa existovať nejaká metóda ako to odstrániť.

ektoplazma

Asi ide o sklovcové zákaly, nie? A pohybujú sa vždy tam kam pohneš okom? Ja to mám tiež, a je to extrémne nepríjemné hlavne keď je jasno, alebo veľa snehu :(
Žiaľ sa s tým asi nedá robiť nič, vznikajú vraj vyzrážaním bielkovín v kvapaline vo vnútri oka. A všimla som si to u seba už v detstve (teraz mám 23) a je to čoraz viac nepríjemnejšie. Asi by ale bolo najlepšie opýtať sa očného.

vortex

kukulienkq môžem vedieť vek a kedy to u teba začalo??? ako moc to máš rozšírené rozmýšlam či to môžu byť aj parazity ale bohužial nikto sa nevyjadril k tomu musíme počkať.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Očná vada? - Fórum - ZDRAVIE.sk