Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vypadavanie vlasov

Príspevok v téme: Vypadavanie vlasov
merienen

Ahojte, chcem sa vas spytat na skusenosti s liecbou vypadavania vlasov. Neviem ci je to rocnym obdobim a plznem ako nas labrador :-D ale strasne mi zvyknut na jesen a jar vypadavat vlasy. Skusala som uz tabletky, umyvat vlasy v zihlave a podobne rady, ale nepomohlo. Teda na jar / jesen zacali opat padat. Teraz som natrafila na akysi olejcek, co sa vmasiruje do vlasov (tento: dukra.sk ). Ma s tymto produktom niekto skusenosti? Pomohlo? Alebo mate nejake rady, co pomohlo vam a co by som mohla vyskusat?

Vdaka vopred za vsetky rady, hadam mi nieco konecne pomoze :-)

weaponry

Minulého roku som mala podobný problém išla som ku kožnej a zistila mi seboreu. Prejavuje sa to vypadávaním vlasov a miernym svrbením pokožky. Predpísala mi alpicort a veľmi mi pomohol plus urobila mi aj krvné testy. Všetko som mala v poriadku. Takže ak nemáš inú vážnejšiu chorobu ( cukrovku, štítnu žľazu ap.) môže to byť spôsobené aj seboreou. Je pomerne častá. Alebo môžeš mať málo železa. Užívaj železo a vylúč stres lebo ten vie tiež poriadne zatočiť s vlasmi. Pouvažuj aj nad celkovou životosprávou.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.