Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Rozpadnutý vzťah

Príspevok v téme: Rozpadnutý vzťah
1_JK

Dobrý večer,
po takmer 25 rokoch manželstva sa mi začína rozpadávať vzťah. Od novembra som sa liečila na gynekologickom oddelení z dosť vážneho ochorenia, kým sa môj manžel staral o naše 2 deti.
Náš vzťah bol takmer bez hádok a bol naozaj krásny. V decembri ochorel môj manžel a keďže sa liečil zo zápalu obličiek, tak bol dlhodobo PN. Medzi vyšetreniami sa čoraz častejšie začal stretávať so svojou bývalou láskou zo školy, ktorá pracuje ako lekárka na oddelení kde sa manžel liečil. Ona je bez partnera, rozvedená a dodnes boli priatelia.
Posledné 2 týždne sa u nás začali hádky, kvôli maličkostiam na ktoré som doteraz nebola zvyknutá a dnes mi manžel oznámil, že sa odsťahuje k priateľke,....
Ja sama znášam ťažko rozchod, ale píšem hlavne ohľadom svojich detí, ktoré znášajú odlúčenie od otca doslova tragicky.
Máme 4 ročnú dcérku, ktorú manžel dnes zobral z MŠ bez môjho vedomia a zobral si ju k priateľke. Mne do telefónu povedal, že bez detí s priateľkou nebudú a je to aj jeho dcéra. Okrem malej mám ale problém už s dospelým 23 ročným synom, ktorý mal s otcom krásny vzťah, bol pre neho všetkým a teraz sa o neho vôbec nezaujíma hoci má zdravotné problémy a skúškové obdobie. Okrem toho trpí odlúčením od sestry, ktorú nadovšetko ľúbi.
Syn na túto tému odmieta komunikovať a znáša odchod otca veľmi ťažko. Má priateľku, ale ich vzťah je ešte na začiatku, ale veľmi dobre si rozumejú. Ja sama som sa jej zdôverila, ale keďže povedala, že ona sa nechce miešať do problémov neviem ako ďalej. Je mi ľúto mojich - našich detí a som bezradná.
Prosím, čo by ste robili vy na mojom mieste?

liberta

hold, ja by som sa s nim skusila normalne ludsky dohodnut. aj o tych navstevach dcery u jeho priatelky. a ak by bol aj cez tvoju snahu nepristupny kompromisnemu rieseniu, asi by som si zaplatila dobreho pravnika a osklabala ho, ako by sa dalo. nech si to vyzere.

liberta

lienocka, prave pred rozvodom este ma pravo si dieta vziat, navsteva u priatelky aj s dietatom sa ako unos dietata neklasifikuje ;). az pravoplatne rozhodnutie sudu urci, ako casto sa bude ten ktory rodic s dietatom stretavat, ak sa rodicia nedohodnu sami medzi sebou.

[zruseny35]

Ked nemáte po rozvode,on NEMA pravo si to dieťa vziať.Ani nasilu ,ani cez vyhrážky cez políciu.VZDY zaleží od rozhodnutia sudu,ako rozhodne k teme stretávania sa s deťmi.Toto mu skor pohoršilo ,ako polepší.Asi až tak dobrý manžel nebol,ked takuto zakernosť za chrbtom urobil-ved nie nadarmo sa vraví-az v rozvodom konaní človek spozná koho si vzal.
Vášho syna nieje čo "lutovať".Vravieť problemy jeho kratkodobej znamosti nieje vhodne.Posťažovať sa treba vlastným rodičom ,nie jej čo veci okolo manželstva ešte ani nechápe -je mladučká.Syn je dospely,sám vie veci pochopiť.
Co keby ste sa zamerali na SEBA?Nezakrývali vasu bolesť deťmi ? Kludne si zožente psychologa a dobreho právnika.

salalalalala

nejake moc zamotane mi to pride. tak dnes ti len oznamil, ze sa stahuje k priatelke, ale deti uz znasaju rozchod tazko? a to kedy stihli, ked ty si sa o nom len dnes dozvedela a oni uz to znasaju tazko?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Rozpadnutý vzťah - Fórum - ZDRAVIE.sk