Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mesiac mám bolesti chrbtice, brucha zvraciam a lekári si ma prehadzujú

Príspevok v téme: Mesiac mám bolesti chrbtice, brucha zvraciam a lekári si ma prehadzujú
Ivaňa1222

Zdravím, mám problém s bolesťou už mesiac. Je to na nevydržanie nespávam, minimum jem, schudla som už 5 kg. Z krvných výsledkov vyšlo, že mám vysoké hladiny aj v moči aj v krvi, čiže vraj niekde je zápal dali mi teda antibiotiká, preto mi na mikrobiológii kontrolovali moč, ale bakteriálne je v poriadku.. robili mi sono 3 krát v priebehu tohto mesiaca a žlčník, pankreas, obličky, slepák, pečeň sú v poriadku, ale na pravom vaječníku mi našli 52mm cystu. Gynekológ povedal, že to nie je príčina mojich bolestí a chirurg to povedal tiež. Dva týždne som mala bolesti cez deň, radšej som prespala celý deň a večer som buntošila avšak posledné dva týždne sa to zmenilo. Bolesti som začala dostávať večer, alebo keď som cez deň spala. Pokiaľ som bola v aktívnom pohybe, cítila som sa celkom fajn len trochu ubolene, ako po cvičení svalovica. Akonáhle som zaspala do 2 hodín som bola hore v bolestiach chrbta, ktoré mi prešli do brucha a tradá 3 krát denne som zvracala. Preto som bola na ortopédií aj na neurológií kde mi povedali že s chrbticou problém nie je a ani neurologický problém to nie je. Na gastro vyšetrenie ma objednali na 27.2. a ja už neviem, ako mám vydržať dovtedy tie bolesti. Vysvetľujem doktorom, že žiadne lieky od bolesti mi nezaberajú. Obvodná doktorka ma vypísala na hospitalizáciu avšak na urgente ma vyšetrili a povedali, že oni nevedia, čo by tam so mnou robili, čiže som zase išla domov s rovnakými slovami, ktoré počúvam už mesiac. Povedali, nech mi moja obvodná lekárka posúri gastro a nech mi dá žiadanku na na CT. Avšak obvodná lekárka to vraj nemá, preto som išla na chirurgiu, kde ma odpálili, že mi to má obvodná lekárka vybaviť CT. Obvodná potom povedala, že mám ísť ešte ortopédiu skúsiť a na ortopédií mi povedali, že to mi má chirurg vypísať. Už si neviem dať rady, zažil niekto niečo takéto? Takéto bolesti? Som už strašne vyčerpaná a už nemám silu počúvať ako sa vyhovárajú. Neviete mi odporučiť niečo? Niekoho? Ďakujem za každú radu

Ivaňa1222

Mám 21 rokov a antibiotiká som brala 6 dní, tie už neužívam, ďakujem za rady, len neviem ako si ho mám vybaviť, keď nikto mi ho nechce, vyhovárajú sa jeden na druhého :(

[zruseny35]

Bolesti chrbta sa niekedy zamienaju aj za tupu bolesť obličiek..
zvracať možeš kludne z tých ATB-treba ich zmeniť ak zvraciaš viac ako 3 dni,lebo to "vyhodíš zo seba" a nemaju žiadny učinok...

Biela Kobra

Nepíšeš, koľko máš rokov, a či ti robili testy na boreliózu. Ja som mala boreliózu pred 12 rokmi, tiež si ma prehadzovali lekári, bolesti chrbta také, že som z toho vracala. Skončilo to tak, že mi to chytilo miechu a nemohla som sa hýbať, nasledovali tri mesiace maródky, rehabilitácie, našťastie na to predsa len prišli skôr, ak to bolo fatálne, a tu som.
Ešte to môže byť nejaká úplná blbosť ako zacviknutý nerv alebo niečo na pažeráku - bolesť je veľmi podobná a prenáša sa do chrbta :-/ a ťažko sa to zistí... Vybav si to CT čím skôr, na CT ťa môže poslať prakticky ktokoľvek - ortopéd, neurológ, gastroenterológ, len nech sa to pohne čím skôr. Ber zatiaľ B-komplex a držím palce.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Mesiac mám bolesti chrbtice, brucha zvraciam a lekári si ma prehadzujú - Fórum - ZDRAVIE.sk