Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Zubná pohotovosť

Príspevok v téme: Zubná pohotovosť
knaja

Chcem sa spýtať, že akú máte skúsenosť s ošetrením na pohotovosti. Nedávno cez víkend syn opuchol po komplikovanejšej extrakcií stoličky a bol tam 3x äpiatok až nedeľa. Vtedy by asi lokálka ani nezabrala kvôli zápalu. O 2 týždne som sama potrebovala ošetrenie kvôli bolesti a asi 1.x v živote sa mi stalo, že lekár automaticky pichol pred zákrokom mesocain a úľava nastala hneď. Ten lekár bol "zahraničný" a každého ošetroval dosť dlho (poctivo)a aj vo svojej ambulancií robí ošetrenie len pod lokálkou. Náš zubár má radšej, keď nemusí nič pichať a pacient "vydrží či trpí" a ide to tam ako na páse. Ešte sa mi veru nestalo, aby som najprv dostala injekciu a potom prišlo ošetrenie na pohotovosti, každý sa bojí, lebo má bolesti. Ako je to u vás?? Aj vy ste dostali lokálnu anestézu na LSPP? Neviem, prečo sa mi zdá, že naši zubári (aspoň tu u nás) to zrejme berú ako nadštandard, pritom každý si rád tú službu priplatil.Doposiaľ práve tento zahraničný lekár je zo všetkých najlepší, akého som kedy sama stretla a chcem sa dať k nemu prehodiť.
Ďakujem za vaše názory a skúsenosti.

Trhanezuby

Bol som tuto sobotu na sukromnej pohotovosti,sice som zaplatil 107€ za trhanie 2 stoliciek,ale vytrhla mi ich bez problemu a injekcie boli samozrejmostou.Vypisala mi recept na antibiotika a analgetika a rany sa dobre hoja,pani zubarka bola ozaj sikovna.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.