Pozná niekto ritualy po ktorých mi bude lepšie a nebudem mať depresie

Príspevok v téme: Pozná niekto ritualy po ktorých mi bude lepšie a nebudem mať depresie
pacient123

ahojte mam 18sč a možno si poviete ,že som blázon ale v dnešnej dobe je možné všetko a mysslím si že dnes existujú rituali v podstate na všetko ....mam socialnu fobiu,akné,mám smolu v živote nič mi nevichádza ....je možno aby som bol prekliatý napr. že nejaký človek ma nenávidel a proste mu z ust vyšlo že : "preklínam ťa" ja nwm proste nevidím už v ničom zmysel z ničoho nič sa všetko zmenilo už asi 4 roky som v takom stave uzkosti,depresii,a niekedy mam aj panický strach z bežných vecí to predca nieje normálne ,,,,prirodzením spôsobom je tažké sa s toho dostať preto chcem skusiť aj nadprirodzení spôsob --- som veriaci i ked do kostola moc nechodím ----som aj takí samotár ,,,kamaratov mám len dvoch no aj tí ma už par krat stihli zradiť v dávnej minulosti to tak nebolo všetko bolo super ale teraz nwm všetko je opačne cítim sa biť menejcenným nemam žiadnu sebadôveru ,všetko dobré sa mi zrútilo do priepasti nevisím v ničom zmysel vo svete je len skaza,pohrdanie ,každý každúho odsudzuje i ked na to nemá právo lebo iba boh môže súdiť ,,,no som na dne raz som sa pokusil aj o samovraždu no ale potom som si to rozmyslel a vysekal sa s toho ---no nwm ako mám ísť dalej ,akým smerom ...nevidím nijakú cestu života po ktorej bysom kráčal a bol štastný ---budem vám vdačný za vaše rady

celebrita facebooková

V zdravom tele zdravý duch. No asi by bolo na mieste začať sa hýbať, športovať, dodržiavať pitný režim, zdravšie sa stravovať, piť bylinkové čaje zamerané na detoxikáciu organizmu, chodiť na prechádzky do prírody a zo športov najmä beh, lebo sa pri ňom vylučujú z tela toxické látky. Jednému pánovi v strednom veku zmizli všetky alergie po tom, ako začal denne behávať, neskôr dal o sebe napísať článok do časopisu Zdravie. Naštuduj si niečo o detoxikácii organizmu a začni sa tým aj riadiť. Telo zamorené toxínmi má sklony k depresiám, ale to ti psychiatri nepovedia. A aj k alergiám a to ti zase alergológovia nepovedia :) Kto raz navštívi psychiatra, tomu už liečba nikdy viac ukončená nebude, ani keby zrovna celé psychiatrické oddelenie vedelo, že dotyčný tam bol hospitalizovaný iba ako simulant :) :) :) to mi môžeš veriť. Jedna taká akože šibnutá :) chcela silikónové cecky, ktoré stoja 3000 €, tak išla na to cestou psychiatrických hospitalizácií, vraj je to tak lacnejšie. 200 € ju vyjde cesta na Slovensko každý tretí mesiac, niečo dá ako samoplatca cvokárovi za lieky a za výkon. Nakoniec si to s tou operáciou rozmyslela a rozhodla sa, že to nechce, ale nálepka blázon na čele jej už raz a navždy zostane a cca 230 €urový výdavok za každú kontrolu, čo sa ťahá s ňou už celé roky... Keď sa to všetko spočíta, za tie peniaze by sa už boli mohli dať urobiť operácie hádam aj tri, čo tam nanosila a stále nosí :D :D :D Ďalej: za pár drobhých kúpiš v lekárni psyllium. To je vlákninna, ktorá prečisťuje tráviaci systém. Pár minút pred každým jedlom nasypeš za lyžičku z toho do vody, rozmiešaš a vypiješ. Pomôže užívanie doplnkov ako sú riasy chlorella a spirulina. Na depky vraj pomáhajú omega 3. Nájdeš ich v DMku, ale aj v lekárni. Vynechať zo stravy konzervačné látky, pokiaľ sa len dá, alebo ich konzumáciu obmedziť. Nejesť sladkosti. Nefajčiť a nepiť. Keby si náhodou cítil, že ťa po konzumácii nejakej potraviny často preženie, napríklad po mlieku a mliečnych výrobkoch, prípadne po ovocí, tak danú potravinu zo stravy vylúč. Aby si si zbytočne neškodil. Mohlo by ísť o intoleranciu, ale testy sú drahé a z tých výdavkov by ťa potom len zbytočne chytila ďalšia depka. Dopriať si dostatok ovocia a zeleniny, najmä zeleného šalátu. Keď máte doma vaňu, tak kúpeľ so soľou si aspoň raz za týždeň daj. Ja keď vaňu nemám, tak naplním vodou a soľou nafukovací bazén a hurá, ide sa do kúpeľa :) :) :) Istý pán sa kúpal so soľou každý deň. Dožil sa 90 rokov a nemal žiadneho alzheimera, ani demenciu, ani depresie, ani nič také, výbornú pamäť, až to bolo obdivuhodné. Bol to lekár. No a keď sa pýtaš na rituál, tak tým rituálom by mohla byť každodenná ranná rozcvička, nech by hoci len 15 minút, nejaké skoky na švihadle, kliky, brušáky a drepy s výskokmi, niečo s činkami na ruky, lebo chlapi vo všeobecnosti najradšej precvičujú ruky. Nepoužíva náhodou tvoja mamina alebo sestra taký drahý vešiak na šaty, ktorý sa volá stacionárny bicykel? Lebo toto ženy zvyknú :) :) :D Skús ho oprášiť a ukáž im, na čo sa v skutočnosti používa :) :) :) :) :) Ako relax ezoterická hudba. Nemusíš kupovať drahé CD, lebo na Youtube nájdeš toho až, až... Normálne si ľahneš na gauč, dáš si slúchadlá na uši, smartphone pripojíš k wifi a sústredíš sa iba na hudbu, paráda :) A jasné, že fixovať sa iba na jedného, dvoch kamošov je trošku smutné. Raz si nájdu frajerky, založia si rodinu a potom už nebude čas na stretká. Vo fitku môžeš pri cvičení niekoho spoznať, ale aj v robote. Prácu si hľadaj v kolektíve, kde sú ľudia, aby bola aj komunikácia nejaká. S niektorým kolegom si môžeš aj vyjsť von na pivko. My baby to máme jednoduchšie, lebo chodíme na kávu a alkohol nie je nič moc, človek z toho len osprostieva a zdraviu tiež škodí, ale nech ostatní pijú a ty si môžeš dať aj kofolu a keď ťa ostatní vysmejú, že čo to piješ, tak si urob aj ty srandu sám zo seba, neber výsmech tragicky :) Zlom väz a vzchop sa, veď máš ešte celý život pred sebou :)

Himanej

Secret by som neodporúčal. Poradím ti. Ak sa chceš zbaviť depresii a hlavnej tej hnusnej mrdky sociálnej fóbie, skús na začiatok psychiatra. Dôvod: predpise ti podľa diagnózy antidepresíva, ktoré by mohli pomôct co je ako fakt ale vo väčšine prípadov co poznám veľmi nepomáhajú, ale za pokus v boji proti úzkosti a strachu z ludi to stojí za to to vyskúšať.

Vrátim sa k tomu the secret. The Secret hovorí v podstate o tom, ze ti nieco ma spadnúť z neba a všetko sa ma len vďaka tvojmu veľkému sneniu zmeniť. Toto platí len čiastočne. Výsledkom úspechov ludi založenom na tej veľkej túžbe inšpirovanej z the secret nieco dosiahnuť, ma vacsi podiel snaha a faktické kroky. Podstata úspechu je zmeniť svoje smerovanie. Ti ľudia sa naučili viac pracovať a menej sa demotivovať. Lepšie je byt v týchto veciach materialista. Ked sa zamyslis. Myslíš si, ze je možné byt zaujímavým človekom pred druhými bez nejakého pokusu sa postaviť niekomu tvárou v tvar? Ja som v minulosti chcel jedno dievča. Sťažoval som sa na slabé príležitosti ked som ju mohol konečne získať. No raz som mal príležitosť ako z rozprávky, zo sna, ale ja som nic nevedel spraviť. Bol som to len ja, ten utiahnutý chlapec. Úzkosť a strach z ludi ma pokropil ako oráčinu lejak. Pripravený som si iba myslel ze som, pokial som nevystúpil medzi ľudmi. Nechcem ta demotivovať, mám asi viac rokov ako ty, prešiel som si vecami ako antidepresíva, the secret a podobne, dokonca som si prečítal niekoľko kníh a snáď aj cely internet veci týkajucich sa depresii a úzkosti a hľadal, ci existuje človek, ktorý by o sebe napisal ze sa depresii a úzkosti zbavil. Priznám sa, ze na nic take som nenatrafil. Jedine na com som natrafil boli racionálne riešenia pobytu medzi ľudmi, užívanie liekov, psychoterapie, sila vôle, vzdelávanie, šport, strava atd. No v žiadnom z týchto prípadov som nečítal o nejakom vyliečený. To, ze ja patrím k ludom co si snáď prešli všetkým, a nevyriešil som si nic, neznamená ze ty budeš na tom rovnako!

NO2

Kľudne sa ich na to môžeš opýtať, či riešia aj kliatby a depresie spôsobené pôsobením negatívnych síl.
Ísť za vešticou s tým, aby ťa odkliala, je pre teba finančne nedostupné, nemáš na to a okrem toho by ti isto ani nepomohla:-)

pacient123

NO2 ...slavny neslavny ? no preto lebo na svete sú vela podvodnikov ...a mal som na mysli rituali trebars tipu : že zapalim sviečku a niečo vyslovím ----viem asi si každy pomyslí , že som debil ...a ja sa neposmievam tomu ,že si mi poradil exorcistu len jrr to až moc volať exorcistu ,,,,,a neviem či máš praavdu že exorcista rieši aj prekliatia ...myslím si že iba vyhana diabla ..........

NO2

Tak buď som koko. ja alebo ty, pýtaš sa na rituály a potom sa vysmievaš, že ako by ti mohli také rituály pomôcť?! To máš čo za antilogiku?:-)
A tebe lienočka ako do.ebal exorcista život? Čo si od neho ostala tehotná, či ako to mám pochopiť?
A slávny, neslávny? To je zase čo za ďalší antilogický nápad?:-)
Hádam nie je v tomto prípade sláva podstatná, ale to akú vieru máš ty a akú vieru má ten kňaz.
Sorry za hyperboly:-)

AlterEgo05

Ja osobne verim lekum a terapii. Proboha, lidi, proc nechcete brat leky? Trpela jsem stredne tezkymi depresemi a dostaly me z toho tyhle dve veci. Ritualy? Smarja...