Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Streptococcus agalactiae v pošve

Príspevok v téme: Streptococcus agalactiae v pošve
Ahri

Ahojte, u gyn mi mi bola zistena najprv mykoza ( to asi pred polrokom) a to sa mi vracalo asi kazde 2mes, stale sa to preliecilo nejakymi predpisanymi vaginalnymi tabletkami a potom odznova stale, potom to prešlo na mesiac a zrazu som pocitovala znovu palenie a nutkanie na mocenie. Tak som opäť sla na vysetrenie ku gyn a robila mi vyter, nasledne kultivaciu- zistilo sa mi , ze nemam mykozu ale streptokok aglactiae (alebo streptotok typu B masívne podla kultivacie) a lactobacillus species dve pluska. Predpisala mi nejake atb čo ničia bakterie a prvoky vo forme vaginalnych tabliet- nezabrali, pisala som jej zase a predpisala mi Entizol vaginalne tablety opäť. Tie sa mi nerozpustaju poriadne, ale to nie je len môj problem ( uz som zakladala temu aj na tuto problematiku,ale to nie je prvotny problem ze sa nerozpustaju, oni ani nezaberaju a to som na konci liecby... ). Najväčši problem je,že toto pretrvava tieto pocity diskomfortu, palenie bez vytoku/ s jemnym bielym vytokom uz mesiac aj 12 dní a nič sa nezmenilo. Najhorsie je to v noci, tak od 20:00 to pocitujem značne, obcas rano a v strede dna velmi nie. Tomu taktiez poriadne nechapem, ze to raz citim a raz nie. Zacinam pocitovat mierne zufalstvo, pretoze ma to obmedzuje... Uz som zabudla ake je to "byt tam dolu v normalnej pohode". Nemate nejake rady- hocijake, co na to pomaha? Nejake aj alternativne ako strava a podobne. Brala som gyntimu co obsahuje laktobacily a nepomohlo , 2 tyzdne, nejake tbl co obsahuju kyselinu mliecnu na posilnenie obranyschopnosti no vypada ze tie patogenne bakterie ala streptokoky tam stále su a preto mi to nepomaha. Neviem uz co robit. Nenosim tanga, nekupem sa na kupaliskach, v chlorovanej vode, neperiem v avivazi, pouzivam na umyvanie len lactacyd ak vôbec ten, bavlnene nohavicky, obmedzila som sladke tak, ze uz mam abstaky... Nejem ani slane velmi, snazim sa zdravo a nic. Ked som mala kandidu myslela som, ze je to peklo,ale to trvalo max tyzden. Toto trva uz nekonecne dlho. Na nete pisu, ze toto sa normalne nachadza v posve tento streptokok typu B, ale az ked vyvolava priznaky nejake kvoli premnozeniu sa nasadzuje liecba alebo sa nenasadzuje ak nepocituje zena diskomfort. Skoro ziadne temy o tom, ako to liecit... jedine atb, ktoré mi uz boli predpisane a nezaberaju. Ďakujem za rady :)

redka

skus este extrakt z kapucinky vacsej (lichoresnice) alebo si kup semeno kapucinky poriadne pomel a jedz to takto... ale musis to uzivat ako antibiotika... kazdych dajme tomu 6 -8 hodin aby sa udrzala hladina ucinnej latky v tele... tato kapucinka posobi predovsetkym na dychacie cesty a na urogenitalny trakt... za skusku nic nedas... no a k tomu si kup este NAC alebo u nas nacetyl cystein v podobe ACC long... ten tie bakterie odmaskuje a ta kapucinka potom bude lepsie posobit... este ine veci by ti vedel poradit RNG v teme otazky na RNG

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Streptococcus agalactiae v pošve - Fórum - ZDRAVIE.sk