Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

V lekárni po záruke?

Príspevok v téme: V lekárni po záruke?
Tinajaaa

Ahojte. Mám takú blbú otázku. Dnes som v lekárni kúpila sprej proti vypadavaniu vlasov. A doma som si všimla, že mi asi predali starý produkt. Na krabičke je do kartónu vytlačené 6LX013 a pred tým je natlačný text na krabičke LOTTO N. Takže po správnosti:

LOTTO N. 6LX013 a značka téglika po otvorení spotrebovať do 12 mesiacov. Nikde inde som nenašla už nič o spotrebe. Znamená to číslo dátum spotreby alebo dátum výroby?

Je to proti vypadavaniu vlasov a nerada by som na seba patlala niečo po záruke.
Je to vyrábane v taliansku tak neviem čo to znamená. Ďakujem.

Tinajaaa

Noelani, veď práve že som pozrela tu krabičku celu ešte aj z vnútra aj tú fľaštičku a nič. Žiadny dátum. Navyše na nete čo som pozerala už majú ten prípravok balený v inej novšej krabičke. Tak neviem. Nedalo sa to nikde zohnať len v jednej lekarni mali jedno jediné balenie, tak som bola taká vytešená, že som si to nevšimla.

adr 168, je to v podstate výrobok s prírodnými výťažkami zo zázvoru, škorice, myrhy atď. a sa mi to zdá nejaké divne že tam nie je dátum, lebo väčšinou mi príde, že takéto majú nižšiu trvanlivosť.

adri 168

spotrebovat to mas do 12 mesiacov od otvorenia.Ten udaj moze byt datum vyroby alebo nejaky kod vyrobku.Teba ma zaujimat ze po otvoreni spotrebovatdo 12 mesiacov vacsinou vsetky kozmeticke vyrobky su tak znacene.Takze klud nemas produkt po zaruke.

Noelani

To je dáky kód. Datum spotreby by mal byť hore alebo dole na kartóne s dátumom ako napr 01.15 alebo 01.2015 pri dátume sa nepoužívajú žiadne písmená

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

V lekárni po záruke? - Fórum - ZDRAVIE.sk