Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bušenie srdca a paralyzer

Príspevok v téme: Bušenie srdca a paralyzer
Dominik888

Dobrý den, všetko začalo jedno poobedie ked sme sa s kamaratom rozhodli vyskušat jeho nový paralyzer-samozrejme na mne. Skusil som 3 krát do nohy-len milisekunda, hned som odtiahol nohu. Srdce mi bušilo od strachu a po chvíli sa ukludnilo. Išiel som sa prejst a cítim som že sa mi ťažšie dýcha, hlavne ked dýcham zhlboka. Prišiel som domov a citim som taký nepríjemný pocit v pravom pluci, nič vážne. Tak som si prečítal čo to na internete, našiel som veci a arytmii a paralyzeri. Dost som sa zlakol a citil som bušenie srca, ktoré pretrváva do dne. Večer ked ležím, citim tep v prstoch, hrudi. Je tomu už asi 3 týždne a bušenie srca pretrváva aj s ťaženým dýchanim. ťažšie dýchanie si uvedomujem iba ked na to myslim. A moja otázka, mám s tým ist k lekárovi, alebo ešte chvílu počkať, poprípade čo sa mohlo stat/može.

Dakujem

adri 168

Naco robis sprostosti ak sa citis zle tak dlhu dobu uz davno si mal navstivit lekara a nezabudni mu povedat co si robil s kamosom:))))

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bušenie srdca a paralyzer - Fórum - ZDRAVIE.sk