Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Viem, ze to musim ukoncit ale nemam silu...

Príspevok v téme: Viem, ze to musim ukoncit ale nemam silu...
uz_nechcem

Ahojte. Mam 21 rokov a 2 rocny vztah. Ked som na zaciatku stretla mojho partnera tak som bola z neho uchvatena, ze to je az neskutocne, ako som mohla niekoho takeho užasneho stretnut (v tom case som bola cerstvo po rozchode, kde som sa rozisla s byvalym preto lebo mi dal facku pri hadke.) Prve mesiace boli uplne fajn, spraval sa ku mne pekne milo. Jediny problem bol, ze mi vadilo jeho chodenie na diskoteky poprip chodenie na dovolenky bezomna, co som mu aj vycitala. A postupne sa vsetko zacalo dako kazit a moj priatel zacal vystrkovat rozky. Je toho nazoru, ze ja mam posluchat, a ked nie tak je zle. Vzdy si robi po svojom, ja nemozem podla neho skoro nic, lebo som zena ale on je chlap tak preto moze. Stale mi tvrdi, ze si mam najst ineho ale ked nahodou som isla na pokec alebo na diskoteku tak uz bolo zle. Vraj tam mi nedovoli si ineho hladat. Casto krat ma take divne stavy ako keby mu preplo, a aj ked je vsetko v pohode, nehadame sa tak on z nicoho nic ma zacne skriabat po ruke alebo ma tahat za vlasy poprip mi zapcha usta a nos, ze nemozem dychat, a tak ma nejaky cas drzi. Nepacia sa mi tieto jeho sadisticke sklony, a nie som ochotna mu to tolerovat.
Uvedomujem si, ze je to chory vztah, chcem to ukoncit ale nemam silu. Teraz sa asi pytate, ze ako je to mozne? Jednoducho som uz strasne zmagorena. Som neustale pod psychickym a niekedy aj fyzickym natlakom, vtlka mi do hlavy, ze to ja som na vine, ze to nie je nahoda, ze byvaly mi dal facku, a ze teraz som si nasla zase takeho partnera s takymi sklonmi. Nemam sa ani s kym o tom porozpravat. Neostalo mi uz moc kamaratiek. Vacsina odisla na VS do inych miest a tu v mojom meste mi ostala iba jedna, ktora sa uz vydala a ma babo cize nema na mna dako cas. Som velmi osamela, a on to zneuziva.
Prosim dodajte mi silu ho opustit lebo ja uz dalej nevladzem v takom vztahu, kde neustale trpnem, ze co mi zase urobi a vidim, ze si ma absolutne nevazi.

kafe

ešte ma napadlo, že by si kľudne mohla zavolať na linku pomoci pre týrané ženy. Tam by ti mohli najlepšie poradiť a "posilniť ťa". Skús si s nimi pokecať, určite ti dajú nejaké užitočné rady.

Baska90

Ahoj... Ja mam uplne podobny problem tiez to ani vela krat nemam s kym prebrat. Napis svoj mail ak chces a ja ti tam,napisem nechcem to tu moc rozoberat.

_meno

Ahoj uz_nechcem

Miesaju sa ti 2 veci a to vidis ako chaos - ty a on.

Tvoja tuzba po laske (ty) miesas s jeho názormi (on).

Tvoja tuzba po laske je tvoja, si to ty. Ty si TY vo vztahu s tvojim byvalim, so sucasnym, ked budes sama, ked budes s inym priatelom.
Si to TY.

Bojis sa ked stratis jeho (on) ze stratis seba a svoju lasku (ty).
Je to vsak iluzia, pretoze ti zostane len cista TY a tvoja laska k tebe a k partnerovi, nech je to ktokoľvek.

Ked mas pocit ze svet sa na teba ruca je to znamenie ze treba vybehnut z domu von - nie nasilu vovnutri trzat horkotazko cely dom.

Clovek sa castokrat uchyluje k Bohu s otázkami preco sa ruca jeho svet aby zistil ze je to prave Boh kto s tym svetom lomcuje ;)

Snazi sa ti pomoct :)

Vela stastia, radosti a zabavy prajem uz_nechcem

kafe

začni s ním tráviť MENEJ času. Odpútaj sa od neho, prestaň mu vyčítať čo ti vadilo a správaj sa k nemu akoby ti bol ukradnutý - nech si robí čo chce. To za prvé. Za druhé, venuj sa sebe, začni robiť niečo, čo ťa baví, poteší. Aj keby to malo byť len pospevovanie pri obľúbenom CDčku. A popri tom sa zamysli nad sebou, čo by si mohla zmeniť, aká by si chcela byť, napíš si to niekde, kde to budeš mať na očiach. Skús sa venovať svojej kondičke, trénovať sa fyzicky. Popritom môžeš zosilnieš aj psychicky. Zmeň svoje monológy v hlave zo: som zmagorená, nemám silu na: viem, že zosilniem. Tak ako pracujem na svojom tele, tak spevniem aj vo vnútri. A uvidíš.

[zruseny35]

"nepáčia sa mi jeho sadistické sklony,niesom ochotná mu to tolerovať "-tak prečo s ním ešte si ?
Ja ti poviem prečo-nemáš odvahu postaviť sa za seboa,chrániť sa a dopriať si lasku a nehu.On ti takto niči sebavedomie a sebalasku -vysledok vidíš sama.Cim neskor od neho odídeš ,tym viac v tebe narastie presvedčenie,že ty na ineho ako takehto nárok nemáš,alebo že vobec už niesi hodna skutočnej lasky.
Skutočne zalubený muž,nieje nasilný!!!
Nieje doležite čo k nemu cítiš ty,ale čo k tebe citi on,či ťa dokáže urobiť aj šťastnou.

liberta25

jedna vec je, aku sortu pritahujes, druha zas, koho si ty sama vyberies. a tam je alfa omega tvojho celeho citoveho zivota.
to, co pises, je presne tak, ak ta psychicky nici uz dlhsie, tak si naozaj zacnes mysliet, ze chyba je v tebe a nic ine si nezasluzis. presla som cez to.
jedina rada je: utekaj tak rychlo ako mozes a nebav sa s nim, kym nebudes citit rovnovahu v sebe. tiez sa budes musiet zamysliet nad muzmi, ktorych si si vyberala a prist na dovod. (malo si vazis samu seba, mas s tym skusenosti z rodiny a tak..) na to budes musiet prist, aby si sa mohla odrazit a zacat normalny vztah. vela stastia prajem.

odpovedam

suhlas s delete. pritahujes sadistov. rozid sa s nim, sama vies, ze je to chore. ale aby si predisla tomu, ze najdes opat podobny typ chlapa, radsej zajdi za psychologom. hadam nechces byt tyrana a vydierana zena.

uz_nechcem

A co mam robit? Mam zotrvat vo vztahu, kde si ma absolutne nevazi?
Neviem ci je problem v tom, ze vraj vyzeram "nevinne". A potom pritahujem taketo typy.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.