Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Trapim sa pre svoje chovanie

Príspevok v téme: Trapim sa pre svoje chovanie
Ďuri89

Pekne sobotne dopoludnie prajem.
Trapi ma, a velmi si to uvedomujem, ako sa niekedy chovam ku priatelke. Som s nou uz vyse 8 rokov a mame pekny vztah, pokial ho ja niekedy nedomrvim mojim spravanim. Ide o to, ze som na priatelku velmi citovo upaty. Pred 8 rokmi, nez som ju nasiel, tak som v podstate nepoznal, co je to laska. Pochadzam totizto z rodiny, kde bol otec alkoholik a hadky boli na dennom poriadku. Nikde som moc nechodil, kamaratov som si nevodil atd. Az som stretol moju terajsiu priatelku, ktora mi priniesla nadej, svetlo a hlavne lasku do mojho zivota, za co som jej velmi vdacny, pretoze niekedy som rozmyslal, ci moj zivot za nieco este stoji. A tak sa priatelka stala clovekom, ktoreho som mohol konecne lubit a ktory mi ukazal aj inu, svetlejsiu stranku zivota.
Niekedy ma ale zoziera predstava, ze priatelku mozem stratit. Ze co ak mi ju preberie niekto iny? Aj ked ide niekedy von, tak sa bojim. Priatelke verim, len sa bojim a nedokazem sa zbavit tychto predstav co ma velmi nici. Nedavno sme boli s priatelkou na plese, kde bol aj chalan, ktory ju kedysi lubil. Ona sa ho aj spytala, ci nechce ist na ples, co ma nastvalo a ked este povedala, ze by sedel s nami, tak som ti razne zamietol, aby s nami sedel, co som sa aj potom s priatelkou pochytil. Ona ho berie ako kamarata a nic by s nim nikdy nechcela mat, ale nastval som sa , ked som ich videl spolu tancovat a bol som istu chvilu nastvany na priatelku, az som jej ukazal prostrednik, co som potom velmi rychlo olutoval a trapil som sa preto. S priatelkou sa chystame na leto do USA. Kamoska mi vravela, ze sa tam deju rozne veci - kazdy s kazdym, a ze vela parov, co tam isli, tak odtial ako par neodisli. Tak mna premohol strach, co ak aj my tak dopadneme :(. Ja som velmi domyslavy.
Trapi ma toto moje chovanie, lebo viem, ze priatelke to tiez isto nie je prijemne. Ja si to uvedomujem, ale nemozem zabranit pocitu, ze co ak stratim cloveka, ktory mi dal tak vela.

Ďuri89

Pomylil som sa. Nedavno sme zacali 8. rok. No ja mam 25 ona 23. Chodime spolu od strednej. My planujeme spolocnu buducnost, bavime sa spolu uz o tom dlho. Uz tak 3-4 roky dozadu sme sa o tom bavili. Aj o poziadani o ruku sme sa bavili, ale priatelka este nechce, lebo ona by chcela do roka svadbu od zasnub aj ked si myslim, ze zasnubeni mozme byt spolu aj dlhsie. Priatelka povedala, ze mozme po USA sa zasnubit.

[zruseny35]

ahoj..neviem síce kolko mas rokov,ale necudujem sa ti ,že sa bojíš,že ju stratíš.Prečo s nou až 8 r len chodíš??? Mas snou aj ine plany,alebo ju len chceš mat pri sebe? Ak je ona rodinny typ,a chce nejaku buducnosť od chalana,tak ťa raz opustí..Skus ju nečakane požiadať o ruku-sám uvidíš ako sa veci maju.Ak ťa naozaj lubi, bude suhlasiť.Len to neber ako "istotu " že ti neodíde,ale ako niečo čo vas spolu posunie dalej,aby ste si nejaku SKUTOCNU buducnosť planovali (bývanie a polroku spoločneho bývania ak vam to pojde,aj svadbu).Tí chlapci su okolo nejschválne,aby si ona uvedomila,či s tebou nestráca čas.Lebo zrely chalan požiada svoju lasku do 2-3r chodenia o ruku !!!(vie totiž čo chce)
Ak s nou nemáš taketo plany,tak ona má predsa právo jednoducho od teba odísť a byt s niekým, s kým jej možno bude lepšie..to je len na nej.

ahink

Moji kamarati boli pred casom v USA a bolo im tam super, tam sa aj rozhodli ze ked sa vratia domov, zasnubia sa. Aj sa tak stalo a v lete planuju svadbu. Preco pocuvas blbosti? Keby chcela ineho ci ty inu tak sa kvoli tomu nepotrebujete trepat do USA.
Ste spolu 8r. Dlho. Nerozmyslas/te vas vztah niekam posunut? Spolocne byvanie atd. A keby milovala toho chalana z plesu kt.ju ma rad tak keby tak bolo aj z jej strany tak je s nim a nie s tebou. Neveris si. Podpisalo sa pod Teba vlastne detstvo dospievanie vplyv rodiny a vztahy v nej. No nepokaz si kvoli tomu co si nasiel a mas. Snaz sa kvoli sebe a aj kvoli nej

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Trapim sa pre svoje chovanie - Fórum - ZDRAVIE.sk