Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako neziarlit na priatelku?

Príspevok v téme: Ako neziarlit na priatelku?
Macik pacik

Neviem si dat rady sam zo sebou vzdy ked sa zamilujem a som vo vztahu tak sa zacnem bat o to ze pridem o priatelku pretoze ju vidim v mojich ociach ako bohynu a najdokonalejsiu na svete a tym padom zacnem ziarlit kontrolovat proste sa riadim pravidlom doveruj ale preveruj a ked sa mi potvrdia nejake klamstva je to este horsie proste ziarlim a zeny to neznasaju. Ja by som velmi rad neziarlil ale neviem ako na to proste ma to zoziera vsetko vnutorne a som domyslavy stava sa zo mna kontrolor a ja to nechcem chcem si zit kludne netrapit sa neziarlit neviem ako neziarlit ako to mam robit aby mi bolo vsetko jedno ziarlivost mi nici vztahy rad radom uz som som s toho zufaly skusal som aj sa opijat proste vo vnutri mam stale pocit ze mi milovana priatelka klame poza chrbat sa mi stretava s niekym inym a mno to stve lebo ja priatelke by som zniesol aj modre zneba vsetko jej kupim platim ucty v podniku benzin prejazdim tak koho by to nesralo a dakto si s nou uziva a nestoji ho to ani cent. Nejaky liek na ziarlivost by mohli vynajst ja by som potreboval konsku davku.

dixit

problém je podľa mňa v tvojom sebavedomí. priateľku vidíš ako bohyňu, fajn, ale v dôsledku tvojho nedostatočného sebavedomia ani nie že neveríš jej, ale neveríš sám sebe - neveríš tomu, že by mohla naozaj chcieť byť s tebou, že ju robíš šťastnou a nemá dôvod behať za inými. alebo sa mýlim?

nuž a potom nepotrebuješ liek na žiarlivosť, žiarliť prestaneš (hoci úplne asi nie, ale to ani netreba :-)), keď si začneš veriť

[zruseny35]

Liek na žiarlivosť nieje-je len psycholog.
Skus sa na to pozrieť takto:-ak ona zistí raz ,že ju kontroluješ,dá si sakra velký pozor a ty naozaj neuvidíš kedy si ona s kým už užíva.
-žiarlivosť je jedným z dovodom kedy ťa partnerka naozaj opustí.
Mal by si sa na to pozrieť inak-ty je neveríš že ťa lubi! neveríš jej ani slovo-bojíš sa tých klamstiev.Vieš,že láska je DOVERA ?Prečo s nou si,ked ty tu doveru nedokážeš precítiť k druhemu?Bojíš sa že ťa raní ešte skor ako by mala k tomu dovod?-možno ho ani nebude mat,proste ťa len nechá lebo tu kontrolu kto znesie?Co je ona malé decko? Alebo nejaká "radodajka" ,že ozaj musíš davať pozor?
Každý človek je vo vzťahu s niekým DOBROVOLNE.Ak sa necíti šťastne,odíde.A jedine čo ty možeš "kontrolovať",je aby sa tebou nenudila,aby si bol na nu príjemný,vedel jej urobiť radosť aj inak ako len v postely a správny chlap sa po 2-3r rozhodne si tú "bohynu" aj vziať.
Nemožeš siahať na život druheho,možeš len ty sám dávať čo vieš.Ak to bude primálo ,dozvieš sa.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako neziarlit na priatelku? - Fórum - ZDRAVIE.sk