Muzi vadila by vam velmi chuda priatelka?

sweater*

ze male zeny nikto nechce? mne sa vysoke vobec nepacia. max tak co su mi dakde po bradu/nos. a to mam nejakych 178 cm ja sam :D

chuducka332

no vies ja mam taku velmi zlozitu skoliozu ktora sa mi prehlbuje na lordozu som uz po operacii a chrbticu a rebra mam tak ze mi zatlacuju na organy ...preto mam malo miesta v bruchu ,..aj doktor mi to vysvetlil...ja tuzim pribrat velmi aspon na 45 kg ....a k tej vyske a vztahom ...ja ked niekam idem tak si ma maloktory chlap vsimne ...a ked si ma vsimnu tak ziadna iniciativa aby sa prihovorili...nic len kukaju a usmievaju saa...urcite si myslia ze som nejaka studentka na zakladnej alebo strednej ...ach jaj ...uz si zacinam pomalicky zvykat na samotu ...muzi maju radsej vyssie zeny a plnsie a my chudunke a malinke mozeme len snivat

windows8

ahoj, no na svoju vysku vazis malo to je pravda. Ja mam 150 cm a vazim 43 kg aj tak mi mnohi hovoria ze by som mala este pribrat aj ked som v norme. A poviem ti ze ani o mna muzi nestoja a to mam 28 rokov. Proste ked si nizka budu ta vzdy brat ako nejaku studentku takze o vztah zaujem bude jedine zo strany stredoskolakov ak vôbec. Vacsina muzov ma radsej vyssie zeny. Je jedno kolko vazis ci si chuda alebo tucna ale pri takej vyske si asi nikdy priatela nenajdeme. To je nas osud. Ved preco by o nas muzi aj mali stat ked okolo pobehuje ovela viac vyssich a krajsich zien.
a nerozumiem preco by si kvôli skolioze nemohla pribrat. Ja mam tiez skoliozu, ma ju vela ludi, mnohi otom ani nevedia. Nerozumiem preco by mala byt skolioza dôvodom nepriberat. Ved si aj tak pod normou na svoju vysku. Mala by si vazit minimalne 41 kg. Ja jem ale nepriberam a nerobi mi problem napchavanie sa. Kolko krat som prezrata a skolioza mi v tom nerobi ziadne problemy tak nerozumiem preco by tebe mala. A ostatni ludia co viem o niektorých ze maju skoliozu tak zeru aj priberaju a nic sa nedeje zeby im v tom skolioza komplikovala zivot.

chuducka332

zdravotne problemy su s chrbticou skolioza tazka doktor mi vyslovne zakazal priberat kedze nemam miesto vo vnutri sa mi tlacia organy ...a to uz mam zoperovane ...uz sa neda nic robit len tak udrziavat a cvicit ...len mi vadi ze sa mi neda priberat ...tak skusam aspon cvicit na svaly nech som trochu plnsia no neviem ci to pomoze kedze aj pri cviceni sa musi vela jest a ja uz pri malom tanieri som plna ...ale jem 5krat denne mensie porcie a snazim sa hlavne bielkovinove jedla a zeleniny vela citala som o tom ze to pomoze svalom....velmi ma to trapi ze nemozem pribrat vyzeram ako 15 rocne dievca :(

sweater*

pacia sa mi chude zeny ale 39kg sa mi zda ozaj malo. samozrejme ti nechcem pindat do zivota ale mne ta vaha znie ako ak nie uz dnesny tak buduci zdravotny problem