Muzi vadila by vam velmi chuda priatelka?

Zuzka1235544

Mala rybenka bude asi tlsta mrochta, ktora do seba suka uz 4.balenie cipsov a ma potrebu tu ponizovat chude baby od prirody, pretoze ona sama taka neni a chcela by :) nie kazdy chlap potrebuje zenu za daco chytat, vacsinou to pisu tie XXL ,,baculky" ktorym sa da tak chytat sunka na bruchu a celulitida na stehnach, vtedy aj tie povestne krivky zaniknu.

5.5 elsa

no, a to je ten zdravotný problém, zdravý človek musí mať minimálne 160 cm,má nejaké zdravotné problémy ako píše a s tým asi súvisí aj tá váha,to už musí riešiť z doktorom tú váhu,tá výška sa už riešiť nedá jedine opätkami:)

5.5 elsa

no moment, tú výšku som si nevšimla ani váhu :D :D :D ako môže byť niekto taký nízky?:),nájsť si niekoho môžeš prečo by si nemohla?,tá váha sa zrejme odvíja od tej výšky,ona je nenormálne nízka hm,to by mala riešiť s doktorom je jasné že musí pribrať,ale narásť už nenarastie:)

chlapi

no ja ked som trpela anorexiou mi chalanko povedal ked som mala 43 kil na 162 cm ze keby priberiem 5 kil ako o domna chcela rodina budem plnostihla:DD teraz mam na sebe 13 a az teraz som plnostihla takze to bol vymet:DD ale viem ze nikdy nebudem chuda aj keby som mala 30 kil ked som mala 38 kil vyzeralal som na 45 lebo mam robustnu postavu po rodicoch...vsetci mi tipuju viac aj o 5 kil niektori aj o 10

mala-rybenka

Samozrejme ze chalani o vas nebudu mat zaujem, lebo po prve, vas neni za co chytit, po druhe by sa bal vobec lahnut na taku kostru aby vas nezlomil. Tak sa zamysli, velmi pochybujem, ze ti doktor zakazal pribrat pretoze to by poradil len clovek bez mozgu, podla mna si si to vymyslela ako zamienku, pretoze si anorekticka a ty sama nechces pribrat. Ved ti zacnu odchadzat organy, cim budes starsia, takuto vahu nemoze mat zdravy clovek aj ked len pri takej nalej vyske. Akoze baby ja neviem vy ste uz total blbe? To chcete byt zive mrtvolky? Chodiace zombie obalene kozou? Ved vam zacnu vypadavat vlasy a horsie veci... Zamyslite sa nad sebou, je to chore. Ako sa pozeram tak vam tie media total vymydluju mozgy aj co sa tyka vahy a idealnej postavy... Joj kde my to zijeme....

5.5 elsa

chuducka ja som sa osobne nestretla s tým, žeby mužom vadila štíhlosť :D :D :D,len s jedným no ,ale tomu sa páči zasa moja tvár a potom že si rozumieme,ono to nie je o váhe o kráse, buď ho zaujmeš,alebo nie každá žena zaujme niečim iným :)

nuts

a kludne si mohla pridať aj fotku nemáš sa začo hanbiť a možno by si sa aj viacerým páčila predsa len váha je váha niektorý si to nedokážu predstaviť a ked nakoniec vidia formu tak hovoria presný opak :)