Hrca na krku, zvacsena mandla, mizerne zdravotnictvo

Príspevok v téme: Hrca na krku, zvacsena mandla, mizerne zdravotnictvo
rovinka

Dobbry den,

asi pred mesiacom som mala chripku. vysoke teploty, slabost, kasel.. vsetko som poctivo prelezala asi cely tyzden a pol. Ostala mi vsak bolest hrdla, kloktala som solou a striekala som si do hrdla jox. Neprechadzalo to vsak, a bolest bola vyrazna na jednej strane- na pravej. zvacsila sa mi mandla, mala som pocit zapchateho ucha, niekedy ma v nom aj zabolelo. No a napokon mam pod uchom na krku hrcu- napuchnutu uzlinu. Pred tyzdnom som bola u doktorky, ta mi len urobila vytery, krv, a poslala ma domov, ze mi neda naslepo antibiotika,ze mam prist o tyzden. Tak som bola dalsi tyzden doma s bolestou hrdla.Tyzzden presiel a zasla som za lekarkou zas. Privitala ma sestricka s tym, ze pani doktorka ma dovolenku, vraj sla lyzovat. Ze mam prist o dalsi tyzden.A vraj na vysledkoch nie je nic zvlastne, vsetko je negativne. Vraj si mam kupit satku na krk, ze dnes je velky vyber-ci farebne, ci silonove alebo hodvabne. Chaby pokus sestricky o humor. Tak teraz je nedela a stale mam na krku napuchnutu uzlinu a zvacsenu mandlu. Prosim o radu, stretol sa s tym uz niekto?