Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Migrena - lieky

Príspevok v téme: Migrena - lieky
miminim

Mávam veľmi silné bolesti hlavy, sprevádzané zvracaním. Lekárka určila, že ide o migrénu. Predpísala mi magnerot(užívať každý deň) a pri bolesti sumatriptan. Keď to na mňa príde, sumatriptan zaberá. Lekárka mi teraz však predpísala Depankine Chrono 500, že aby sa záchvatom predišlo. Na príbalovom letáčiku sú priam až odstrašujúce nežiadúce účinky, nemám odvahu tento liek pravidelne užívať. Prosím Vás, máte s týmto liekom skúsenosti v súvislosti s migrénou?

palec69

Lieky proti bolesti tvoj problém rozhodne nevyriešia. Len ho posúvajú stále ďalej. Veľmi dobré výsledky práve pri migrénach má liečba tradičnou čínskou medicínou - fytoterapia a akupunktúra. Odporúčam ti doktorku Moniku Křekovú, ktorá ako jedna z mála terapeutov na Slovensku, dokáže s veľmi dobrými výsledkami liečiť pomocou čínskych bylín. Ja sama mám s ňou veľmi dobré skúsenosti.

fitMonka

Ahoj, pozri si napoj pink od bhip-u. Mavala som migreny neustale a ked som zacala pit tento napoj, tak skoro vobec. Akonahlhe ho par dni nepijem, tak sa vratia, takze som si ista, ze perfektne pomaha, naozaj perfekt. Pozri na energiabhip.sk . Je cisto prirodny a zdravy, ma super zlozenie, ziadne negatine vedlajsie ucinky.

philips

Nežiadúce účinky sú uvedené hlavne kvôli tomu, aby sa firma, ktorá liek vyrobila bola krytá, preto tam nájdeš všeličo. Netreba to brať úplne doslovne..

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Migrena - lieky - Fórum - ZDRAVIE.sk