Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Asi sa zrútim

Príspevok v téme: Asi sa zrútim
Natalie

mala som dva a pol ročný vzťah, neskutocne sme sa milovali ..v septembri to zacalo uplne skripat a uplne sme sa odcudzili dali sme si "rozchod" ale hocikedy sme sa stretavali a vzdy sme sa spravali ako partneri... v januari mi povedal ze ma prestal milovat...potom sme sa este raz stretli ale stale som to citila ze nieco ku mne citi...na valentina sme sa hrozne pohadali aj ked bezdovodne asi to bola iba zamienka...dva dni sme sa ignorovali a dnes mi napisal nech ho necham napokoji ze je milovany ...povedal mi uplne bezcitne ze ma babu a dali sa dokopy tento vikend a ja neviem co mam robit...nemam nikoho s kym by som nanho zabudla...vsetkych som si kvoli nemu odohnala..neviem tomu uverit po troch rokoch

tasty

nechaj ho ísť, praj mu šťastie, našiel si inú a Teba to bolí, áno, tak to býva, láska a potom nasleduje sklamanie, väčšina z nás to zažila aj pár-krát až dokým si našla životného partnera, teraz máš zlomené srdce, ale časom sa Ti uľaví, čas zlomené srdce vylieči, skús sa nad sebou a nad situáciou povzniesť, urob si pekný deň, nejakou prechádzkou, kúp si niečo pekné, uvidíš časom to bude oveľa, ale oveľa lepšie

mravcek

Ak ho mas rada, doprajes mu stastie. A pocit, ze je stastny potom da i Tebe novych sil do hladania noveho, mozno este krajsieho, vztahu.
Ved tolko muzov beha po svete...

liberta25

Natalie, mala by si akceptovat, ze uz ta asi nemiloval, ak odisiel a uz ma aj inu. a v takom vztahu by si chcela ostat? vsak lepsie aj pre teba, ty tiez stretnes este niekoho lepsieho pre seba. ber to pozitivne a venuj cas sebe, takym tym babskym zalezitostiam, na ktore si mozno pri nom nemala cas

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Asi sa zrútim - Fórum - ZDRAVIE.sk