Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Liečitelia, sugescia a "iné zázraky"

Príspevok v téme: Liečitelia, sugescia a "iné zázraky"
[zruseny35]

Je tomu už zopár rokov,čo som ostala s diagnozou "nevyliečitelná choroba" ležať ako mladá "šťambajzna" na postely.Z ničoho nič som sa pasi po 2 mesiacoch vdaka náhodičke ocitla jednemu takemu "liečitelovi" v ordináci a očakávala ZAZRAK.Nepohomol mi tak ako som chcela,stále som bola ležiaci pacient,ale pomohli mi inak ." Odpustiť vodu z pluc " bez toho aby to bolelo, a ja som v sebe medzi rebrami musela 2-3 týždne nosiť hadicu hrubu ako malíček a držať si flaštičku od prázdnej infuzie v ruke a čakať cele obdobie,kým sa naplní tou vodu z pluc a budem moct mašírovať z nemocnice konečne domov.
Druhe čo ma zarazilo - primár v nemocnici hovoril na vizitách ostatným lekárom o mojich "zopár nádorčekoch " tak prirodzene ako ked rozoberá manžel s manželkou pri rannej kave planujuce medove týždne .Nepočul sa asi,že ja niesom ospala,ani prispatá ,len unavená a ležiaca.Tento liečitel ,jedneho krásneho dna ,proste len niečo povedal a po odchode od nich , som sa ja rano neustále zaoberala myslienkou "už to čierne tam nieje" .Zvláštne na tom bolo,že od toho dna , mi primár "zmenil " diagnozu-o "nadorčekoch už nebola ani reč...NIKDY.
O niekolko mesiacov som išla k inej "liečitelke" Položila si ma na lavicu ,na ktorej boli poukladane CD-čka (tak to vyzeralo) vraj ona lieči cez chrbticu.Ked skončila, vypýtala si "sumičku" a odpovedala mi :" vy sa vyliečite sama,ja vám neviem pomocť." Ostala som prekvapená ako veverička v kukurici .
Prešli roky a ja som tu liečbu seba samej nevedela najsť-tak "fičím " na bylinkách a vitamínoch.
Pred nedávnom som si čítala článok o niečom ako "sila sugescie " a knihe CESTA.Mna vsak zaujala aj tema o filipínskych liečiteloch ,ktorý "vyberaju nadory z tela bez toho aby do vasho tela vložili ruku " (nieže by som to potrebovala,len ma to fascinuje)
Mate niekto podobne skusenosti?Alebo aj uspech ?

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Liečitelia, sugescia a "iné zázraky" - Fórum - ZDRAVIE.sk