Make-up na velmi svetlu plet

123odpovedam

Namiesto make-upu skús tento krém: jdem.cz Môžeš ho použiť na tvár i telo. Stmavý ti farbu pleti o pár odtieňov. Je to na prírodných cukroch, ktoré sa viažu na melanín, takže žiadne farby, oranžová, alebo niečo podobné. Naozaj odporúčam.

waki

ten dermacol fakt posobi ako maska ( mozno som si kupila az prilis svetly :D ) a dost mi vadii ze sa otlaca na vsetko...trochu si prejdem po tvari a mam cele ruky od makeupu ....aaa rada by som si davala len nejaky korektor ale mam dost nepekne jazvy po akne a hlavne po licach a brade takze to vidno

ladyblack

a musis si licit celu tvar? ja si davam iba na nos,bradu a na licach to roztriem pekne do stratena. Ak nemas prilis vyrazne akne po celej tvari, makeup si vsade davat netreba. A toho dermacolu staci naozaj iba malicko, lebo moze posobit ako maska, tym ze je husty sa aj tazsie rozotiera.

waki

skusala som dermablend a nejako sa mi tak do oranzova sfarbuje :D ja mam pocit ze na mne vsetko vyzera ako maska ....asi skusim este ten dermacol od garnier. Len oni vsetky vyzeraju tak pekne svetloaj ked si dam trosku na lice ...a ked si nalicim celu tvar je to divne :D

beass

Poznam to, vsetky makeupy boli v obchode pomaly biele a potom ostre denne svetlo a zas ruzova/oranzova.
Z tych dostupnych znaciek ma paradne odtiene catrice, ja uz som konecne spokojna

ladyblack

tiez mam velmi svetlu plet a pouzivam dercamol make up cover, najsvetlejsi odtien 108, doposial mi ziadny makeup nevyhovoval tak ako tento, nefarbi do oranzova, je velmi husty a staci si naniest naozaj iba malicko a dokaze zakryt vsetky nedokonalosti, tiez vydrzi dlho na tvari, nie je ani dako drahy, stoji okolo 5e

[zruseny35]

ahoj..ja som ako snehulienka,vlasy nosím rišave,teraz uhlovo-čierne
Mne najviac mi vyhovoval BB-kream (make-up nepoužívam,neposobí prirodzene) od Garnieru alebo Dermacol .V každej drogerke su "testery",stačí si na prst vytlačiť a na líce dat zo 2-3 vzorky,bodkou.Tá čo najlepšie splýva s tvojou farbou pokožky,je TVOJ ODTIEN :)