Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ochlpenie!

Príspevok v téme: Ochlpenie!
vikinkai

1/2 kg krištalového cukru roztopiť v kastrole,keď je roztopený pridať šťavu z 1 citrónu,ktorú ocedíš aby bola len tekutina. Miešaš na teplej plotni. Potom nanášaš na vopred pripravené plátnené obdlžiky a ešte tepl´- nie horúce - prikladáš na nohy.
Ponecháš asi 1-2 minúty a potom to strheš od dola na hor.
To je všetko. Vidíš že tam voda neide. Takže dobrá vydrž a trpezlivosť ťa zbaví chlpov možno po 5 raze raz navždy. Ja som bola ako naší predkovia a naozaj po5 raze je to krásne hladké už dobrých 25 rokov .
Nevie niekto či je to pravda?!
a funguje to?!

alica101

Ked si vezmes co si popisala, tak je to recept na vyrobu kysleho karamelu :D A preco by ta mal karamel zbavit chlpov?

Dobre ked to strhnes, tak ta zbavi, cize funguje to presne rovnako ako voskova depilacia. Ked si vezmes ze vosk stoji tak 4-5 eur ( puls.sk ) a krystalovy cukor tak 50 centov (www.zlacnene.sk ) + citron :D :D tak je to lacnejsie, ale zase vosk ja na take veci priamo urceny.

Takze podla mna zatial jedina vec, ktora ta zbavi natrvalo je laserova depilacia. Ostatne veci ako holenie, depilacia voskom a karamelom :D len docasne. Vela stastia :D

palec69

Podľa mňa je to hlúposť. Ja som už naozaj vyskúšala všetko, a jedine čo mi natrvalo zabralo je laserová depilácia. Treba podstúpiť cca 5 až 8 zákrokov a zbavíš sa ich naozaj natrvalo. Ja som už tak asi 7 rokov.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ochlpenie! - Fórum - ZDRAVIE.sk