Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Farbenie vlasov (blond)

Príspevok v téme: Farbenie vlasov (blond)
lenna

zdravim. Takze potrebujem poradit ohladom farbenia dnes som si kupila extreme platinum blond farbu od loreal nafarbila som si vlasy ale chytili mi iba pri korienkoch a potom konce(ktore som mala uz pred tym farbene) ostatok vlasov (s mojou prirodnou farbou) ostal uplne rovnaky.. viete mi poradit co mam robit?vlasy mam biele pri korienkoch a na koncoch a to je vsetko..moja prirodna farba je blond ale taka do zlatista tak celkom nechapem preco to vobec nechytilo ..vopred dakujem za odpovede:)
(mimo toho v baleni mal byt este nejaky Hi-Shine complex ale nebol tam stalo sa vam niekedy nieco podobne?to ho vybrali predavacky alebo co?:( ...)

alica101

Ked mam ja "kadernicky problem" tak chodim na dukra.sk Nemusis kupovat nic :D Ale maju na stranke chat a tam sa ich stale pytam na to co potrebujem. Ved kto uz poradi lepsie ako kadernicky? :D

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Farbenie vlasov (blond) - Fórum - ZDRAVIE.sk