Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Som zufala...

Príspevok v téme: Som zufala...
zuzik265

Mám 19 a priateľ 24. Sme spolu necelé dva roky. Začiatky prvý rok bol skvelý. Staral sa o mňa a ja o neho, rozprával mi ako ma lubi, čo všetko ku mne cíti, čo pre neho znamenám, rozprával mi aká som krásna a podobné veci. Momentálne teraz už so mnou ani nechce tráviť čas, lubim ťa mi hovorí už podla mňa z nutnosti, je večšinu času mrzutý a nervózni a keď sa ho spýtam,že čo mu je ta mi povie že nič že všetko je pohode. Ja som mu už veľa krát povedala že mám pocit že už ma nelubi a že pre neho už nič neznamenám a on mi vždy povie že som sprostá a že riešim pi*oviny.
Mne už ako každej žene chýba pocit že som lubená a to že som pre niekoho krástna. Bojim sa že to za chvilu bude hladať u niekoho iného. Ja ho lubim viac než samu seba a robim všetko pre to aby bol pri mne stastný ale on už ako keby ho vztah omrzel. Mám sa s ním rozísť ? Bude to rozumnejsie ci čo mám spraviť. Prosim poradte mi.

doubledog

dovod je primarne tento:

"Ja ho lubim viac než samu seba a robim všetko pre to aby bol pri mne stastný"

si obetou svojej citovej nezrelosti.
co je ale normalne, nie si vynimocna, kazdy, kto to takto robi, dopadne rovnako.

navod je samozrejme jednoduchy:

nelub ho viac nez samu seba (seba lub viac), a nerob vsetko pre to, aby bol stastny - rob vsetko pre to, aby si bola stastna ty. nehovorim ale o sebectve.

tasty

nejak si ťa neváži, aspoň sa to javí z textu, ktorý si napísala, ja by som ho v tvojom mieste ignorovala a žila svoj život, ak by sa medzičasom spamätal a prišiel za tebou a správal sa ako sa má, tak by som uvažovala, že stojí za pokus ešte zotrvať vo vzťahu,, ale keby sa nič nezmenilo, tak by som sa určite rozišla, nemá to význam, nemá to perspektívu do budúcna

Deria

Si v kategorii zvierat.:) Mozno to admin prehodi.
Nuz, to musis sama citit, ci chces zit aj dalsie roky, ci cely zivot pri takom partnerovi, tazko radit. Ak nie si stastna, tak ano, rozisla by som sa s nim.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Som zufala... - Fórum - ZDRAVIE.sk