Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolesť hrudníka a divné dýchanie

Príspevok v téme: Bolesť hrudníka a divné dýchanie
jakub2525

Zdravím vás, volám sa Jakub mám 15 rokov a mám problémy s Hrudníkom a Dýchaním, začalo to asi cca v strede Decembra, pocitujem bolelsť v hrudníku keď robím nejaké pohyby niekedy to prestane a niekedy to mám celý deň, napríklad dnes som vstal ráno a jak som sa chcel postaviť z postele tak ma tam jak keby pichalo takú pichavú bolesť pocitujem.. a niekedy mi to príde také že sa mi úplne divne dýcha, asi mám zrýchlené dýchanie alebo ja neviem, proste neviem to popísať .. a zvykne ma aj v pľúcach pichať, ako som už spomínal začalo to v strede decembra tak mi nedalo som išiel doktorke tá mi zobrala krv,odovzdal som moč a poslala ma na RTG hrudníka, na plúcach mi nič nenašli povedala že tam je všetko v poriadku, v krvi som mal niečo že zvýšený hemoglobín som sa spýtal že čo to môže znamenať povedala že to je nič že to pijem málo tekutiny... proste mi nič nenašli pľúca mam v poriadku a aj výsledky krvy boli v poriadku .. ale nedokázal som pochopiť že prečo ma tam stále pichá som sa spýtal doktorki a povedala že to môže byť aj od chrbtice a tak.. no po čase to prestalo a pred 2 týždnami som bol chorý bolelo ma hrdlo a mal som sopel a strašne škaredo som kašlal, užíval som sirup proti kašľu a prešlo to teraz kašlem už len občas ale sopel mám stále a hrdlo ma zvykne poboliebať občas.. a asi pred 3 dňami začala tá bolesť v hrudníku znova a začalo sa mi aj divno dýchať proste začalo to všetko znova.. už neviem čo mám robiť obávam sa toho najhoršieho .. prosím vás pomôžte mi, ďakujem..

mascha

zrejme si sa nezbavil patogena,ktorý to spôsobuje,môže ti pomôcť striekať do úst koloidné striebro z lekárne

[zruseny35]

Ahoj.
Pluca nepichaju.Ak mas zapal pluc,cítiš to ako "balvan na hrudi,niekde v strede,alebo ako keby si si sadol do horucej vody a ťažko sa ti dá dýchať-to su pluca.
Pichanie može byť zapalením oplucnice, to je vak v ktorom su pluca uložene.
Skor by som si vsak vsímala či pri dýchaní "pískaš" (nie ustami ale dýchom akoby vnutri) alebo či ťa okolo hrdla smerom dolu akoby do žaludka "reže" (doslovne) -to je zápal priedušiek ,a predušnice.
Možeš ale aj nemusíš mať teploty,ja som ich napríklad nemala nikdy.
Ak by to bol zapal pluc, bude sa aj zle chodiť,akoby si nevlládal ani dýchať,ani vliect nohy za sebou..
Neopísal si kde presne tu bolesť pocituješ.Može to byt aj srdcom..
Ak sa bojíš, daj sa predpísať na plucne oddelenie-vyšetrenie.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolesť hrudníka a divné dýchanie - Fórum - ZDRAVIE.sk