Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Výrastky z koze

Príspevok v téme: Výrastky z koze
Qpwo

Nedávno sa mi tam dole(som žena) spravil taky vyrástol z koze..najprv taka mala bodka a stale sa to zväčšuje,nie na koži ale smerom von je to take dlhšie..netuším co to je ale keby to bolo len jedno tak by mi to nevadilo ale mne sa to v priebehu asi týždňa-dvoch rozšírilo všade to tam mam:( nesvrbi to ani neboli len rastie a rozširuje sa .. co to vlastne je a ako sa toho zbavím ?dakujeeeeem

tasty

HPV sa vyliečiť nedá, vírus ostáva v tele počas celého života, no ale dobrou imunitou sa to dá potlačiť, a či je to vážne, to záleží od druhu HPV, väčšina z nich je úplne neškodná, len niektoré typy môžu spôsobiť rakovinu, ale aj to len vtedy, ak sa to dlhodobo zanedbá, preto navštív gynekológa čo najskôr, aby sa vyšetrilo, čo presne máš.

Qpwo

Čítala som si o Tom a ze nie je 100% šanca ze sa toho dá zbaviť..je to pravda? Môže to spôsobiť aj nejaké závažnejšie ochorenie ?je to vážne???

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Výrastky z koze - Fórum - ZDRAVIE.sk