Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest a svrbenie v konecniku

Príspevok v téme: Bolest a svrbenie v konecniku
leba

Dobry den ak mate skusenost, poradtte, druhy tyzden ma boli v konecniku, tupa tlakova bolest spojena so svrbenim, ako ked sa hoji rana, k tomu citim bolest pod kostrcou a mierne do ritny svalov. Na zaciatku ma to velmi rozbolelo, utekala som na pohotovost, pobehala gynek., chirurg., vysetrili mi krv, moc, vsetko negat., bola som na rektoskopii, lebo som myslela, ze su to vnutorne hemoroidy, no aj toto bolo negativne, ziadne hemo., ziadne praskliny, rany, nic. Bola som aj na rengene kostrce, ci mi ta bolest nevystreluje odtial do konecnika, no rtg negat. Neviete, co by to mohlo byt? Niekedy ma to boli viac, niekedy menej, trochu to svrbi, ako pisem, akoby som mala nejaku ranu dnu, co teda nemam. Dakujem

leba

Ano, este idem testovat parazity, len sa mi zda cudne, ze by ma to bolelo dnu , resp.svrbelo. zatial sa vsetci len cuduju, a ja som nervozna z tej bolesti, raz dnu, raz pod kostrcou ma boli, niekedy neviem, co ma boli z coho, az teraz par dni si uvedomujem, ze to bolenie je spojene so svrbenim , preto som to prirovnala k hojacej sa rane.

redka

hmm este mi napadli parazity... ale tak ked uz mas kadejake vysetrennia... a mozno este sinus pilonidalis, ale tak toto by ta bolelo trosku na inom este asi... vyssie nad otvorom... a to by si asi tiez vsimli pri tych vysetreniach...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest a svrbenie v konecniku - Fórum - ZDRAVIE.sk