Bozkavanie-ako na to??

totka

ja by som to zhrnula asi takto: kazdy ma svoj styl bozkavania (aj vsetkeho vlastne), tak isto ako ma aj kazdy rad nieco ine a zalezi len na nas ako si "sadneme" s dotycnym a nakolko budeme schopny sa mu prisposobit.

riiena

no mne to tiez na prvy krat asi moc neslo, potom mi moj priatel spravil kurz (lebo stale mi hovoril ze mi tam zavadzaju zuby, nemam ich velke, a nechapem ako mi tam mohli). a teraz s novym priatelom je to super, bozkava super, chce to len cvik alebo cloveka ktory to fakt vie a ide to.

maxalka

Mnooo, podla mna ti to pojde v pohode uplne na 2. krat nie ako povedal Johny5, podla mna to je blbost, ale zas u kazdeho to je individualne.. no nefim, ale podla mna ti to hned pojde.. Tak asi vacsine to ide hned a ked na tak na 2. krat urcite ano
..

Johny5

musis sa bozkavat najprv s niekym koho lubis,zavries oci a myslis iba na to,a ne nato ako okolo teba jazdia auta :),proste sa nato sustred...ale necakaj ze ti to pojde na 2 alebo 3 krat

MrScarlet

Tak nezacinaj s jazykom ako prvy!Nestrc ho tam skor, nez zacne ona, najprv sa "isti" len perami. A jazyk,no....hybat, kruzit-tempo podla partnerky. A ako uz poznacili-neoslintat :P No jo, este:skus menej premyslat a viac bozkavat :) ak chapes

wp

ja som sa prvykrat bozkavala s xalanom pred rokom a bolo to supeeeeeeeer:))najprv normal a potom francek:))normal som bola az prekvapena ako mi to islo:o)))aj jemu..on bozkava bozsky:)ale uz sme sa rozisli....

emal

normalne jej strc jazyk do huby ,kruz s nim okolo jej jayka ,jemne s nim narabaj ,nekus ju a hlavne neoslintaj ako bernardin...

elablue

Ked to budes robit s niekym koho budes lubit tak to pojde jedna radost.Mozno bol problem prave v tom ze to bolo len tak s nejakou babou s ktorou ta neviaze nic citove.