Bloknuta chrbtica

Príspevok v téme: Bloknuta chrbtica
dariana

ahojte mam 29 . ,mam taky problem ... mam uz mesiac zablokovanu chrbticu ...( z dectva zanedbana skolioza) a to tak . ze cez den sa neviem viac krat nadychnut .. niekedy sa nadychnem niekedy nie .. je to neprijemne ,, da sa stym zit ,ale uz si zvedomujem ,ze nie som v poriadku , uz mi to ide aj dost na psychiku ..aj ked mi dr povedal ,po rentgene ze je to chrbtica .. tak som sa upokojila ,ale mam take stavy uzkosti z toho ked sa niekedy neviem za sebou viac krat poriadne plnohodnotne nadychnut ,potom mi je z toho tazko na hrudi , proste nespravne dychanie .. potom mam uzkosti niekedy uplne necakane .. mozem robit hocico ,, akoze stale som vo svojom nasadeni ,, nemienim koli tomu lezat v posteli ,lebo som dost neposedna ,mam dieta atd ,, stale mam co robit .. no a dr mi dal rehabilitacie , a ked som tam volala mozu ma objednat az na april to som volala na 3 rehab pracoviska v ziline , trocha ma dojima pristup ,ze mam takyto problem ,a daju ma az na april.. ale nic nove v zdravotnictve tak sa chcem opytat ,ma stymto niekto skusenost ,akym sposobom sa vam ulavilo ,kde ste chodili ?? ako to preslo atd ,,,bude velmi vdacna za odpovede ..:)

odpovedam

ja mam znameho neurologa, ktory mi chrbticu odblokuje kedykolvek. pohladaj si na internete nejakeho skuseneho a studovaneho fyzioterapeuta. na toho studovaneho davam doraz, jeden kurz nestaci. pripadne ak mas niekoho znameho. odblokovanie je vec niekolkych sekund.